Sikeres szereplés az Illés-Viktória Leány Labdarúgó Tornán

Iskolánk 9 tanulóval vett részt a 2021. június 2-án megrendezett Illés-Viktória kupán, amelynek célja a leány labdarúgás népszerűsítése, egyesületi kiválasztás és a sportolási lehetőség biztosítása volt a gyerekek számára. A rendezvénynek a szombathelyi Illés Akadémia adott otthont. Az idő is a lányokra mosolygott, ragyogó napsütésben, kiváló pályákon futballozhattak, tehát minden adott volt egy jó hangulatú focidélutánhoz.

A megmérettetésen 10 csapat vett részt, amelyen iskolánk az előkelő 2. helyezést érte el valamint a torna legjobb kapusát is csapatunk adta Czeglédi Boglárka (8/N) személyében. A csapat játékosai: Czeglédi Boglárka (C) 8/N, Lantai Dorottya 5/N, Horváth Dorina 6/C, Imre Adél 5/N, Imre Blanka 3/B, Magyar Zsófia 6/B, Novák Alexandra Kitti 6/B, Sásdi Lisa Marie 5/N, Varga Dóra Anna 6/B

A csapat edzője Szeiler Bálint, testnevelő tanár volt.

Gratulálunk tanulóinknak, további sportsikereket kívánunk a jövőben is!Comments are Closed

^