Egyházmegyei versenynap és Népdaléneklési verseny – képgaléria
Ismét eltelt egy év, ismét összegyűltek egyházmegyénk iskoláinak tanulói, hogy megmérettessék magukat magyar nyelv, informatika tantárgyakból. Ezek mellett természetesen a labdarúgó-torna sem maradhatott el. A könyvtárban pedig az óvodások adták elő a szebbnél-szebb népdalokat!
A Népdaléneklési verseny eredménye:
- kategória (Óvodás- Zöld)
Varga Réka (arany) Gájer Lászlóné
Börzsönyi Lili (arany) Papp Ilona
Borsos Dorka (arany) Kovács Fanni
Vadász Abigél (arany) Andorka Miklós Gézáné és Bári- Szilárd Liliána
Mizda Maja (ezüst) Rozmánné Horváth Zsófia
Pálfi Adél (ezüst) Tancsicsné Balogh Krisztina és Varga Anna
2. kategória (Óvodás páros- Sárga)
Czumbil Aletta és Palotai Petra (arany) Andorka Miklós Gézáné és Bári- Szilárd Liliána
Sereg Hanna és Németh Lili (arany) Papp Ilona
Rettegi Emese és Pintér Vica (bronz) Ernyey Gyula Istvánné és Dúsné Mikita Dóra
Kocsner Soma és Mihálovics Áron (bronz) Lőrincz Zsuzsanna és Papp Gyuláné
3. kategória (1-2. osztály- Piros)
Vaskó Rebeka Eszter (arany) Hajnal Edit
Vannesson Kyra (arany) Hajnal Edit
Dragovics Imola (arany) Dragovics Kornélné
Sipos Benedek (arany) Földesi Jánosné
Böndicz Balassa István (arany) Geosits Andrea
Amatics Kata Rozina (ezüst) Horváth Zoltánné
Krancz Rozi (ezüst) Lászlóné Jusits Anna
Kolotai Nóra (bronz) Ladvenicza Éva
4. kategória (3-4. osztály- Kék)
Keszei Réka (arany) Hajnal Edit
Kovács Jázmin (arany) Cser Ágnes
Faller Ágoston (arany) Földesi Jánosné
Ábrahám Lili (arany) Kiss Gabriella
Versenyeredmények informatikából:
7.évfolyam
1. Szele Máté Szent Benedek Általános Iskola (Celldömölk)
2. Csizmadia Simon Mindszenty József Ált.Isk., Gimn. és Koll.
3. Németh Mátyás Szent László Katolikus Ált.Iskola (Sárvár)
VK Kiss András Brenner János Általános Iskola és Gimnázium
4. Busa Ábel Árpád-házi Szent Margit Óv., Ált.Isk., Gimn. és Koll.
5. Péntek Bence Szent Imre Általános Iskola (Jánosháza)
8.évfolyam
1. Czupor Anna Szent Benedek Általános Iskola (Celldömölk)
2. Marton Ádám Szent Imre Általános Iskola (Jánosháza)
3. Stipkovits Medárd Árpád-házi Szent Margit Óv., Ált.Isk., Gimn. és Koll.
VK Kovács Norbert Brenner János Általános Iskola és Gimnázium
4. Komády Zsófia Mindszenty József Ált.Isk., Gimn. és Koll.
5. Németh Benjámin Szent László Katolikus Ált.Iskola (Sárvár)
Comments are Closed