A népmesék birodalmában

Melyik gyermek (és felnőtt) ne szeretné a népmeséket? Hisz a népmesék rólunk szólnak, a mi életünk tükröződik bennük, örömöt szereznek, elgondolkodtatnak, megnevettetnek, és a jó feltétlenül győzedelmeskedik bennük! Iskolánk nemes hagyományát folytatva, 2019.  november 12-én tartottuk az alsó tagozaton a mesemondó verseny iskolai fordulóját. Az osztályokban megtartott válogató után 15 gyermek mondta el választott meséjét a tanító nénikből álló zsűri előtt.

Az évfolyamonkénti első helyezettek Celldömölkön képviselhetik iskolánkat, az egyházmegye katolikus iskolái számára szervezett versenyen:

Első évfolyam: Rajtosics Marcell 1.B

Második évfolyam: Szabó Ádám 2.A

Harmadik évfolyam: Tunkel Soma 3. B

Negyedik évfolyam: Gyurkovics Marcell 4.A

Gratulálunk minden versenyzőnek és felkészítőiknek!

Kozma Andrásné munkaközösség-vezető – alsó tagozat

Alsós mesemondóv 2019
« 1 A 2 »


Comments are Closed

^