Versenyeredmények 2016-17-es tanév

(A közölt adatok minden hónap elején frissülnek.)

2017.

 

Május

Tantárgy Verseny megnevezése Szint (városi, megyei, …) Résztvevő tanuló neve Évfolyam Osztályjel Helyezés Felkészítő tanár neve Rögzítő neve Rögzítés időpontja
Sistrum zenei verseny – furulya Gaspari Dóra 6. n arany minősítés Morosits Eszter 2017.05.02
Sistrum  zenei verseny- kamara Ernyey Júlia 6. n arany minősítés Morosits Eszter 2017.05.02
soproni szólótánc verseny Nagy Gergely 6. n 1. Morosits Eszter 2017.05.02
Toldi verseny városi – csapat Mehlhoffer Hanna, Nagy Luca, Nardai Nóra 6. n 5. Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.05.02
Toldi verseny városi – csapat Schmidl Bíborka, Ádám Ágoston, Gaspari Dóra 6. m,n 2. Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.05.02
Toldi verseny városi – csapat Zsugonits Hanna, Vági Katalin, Németh Viktória 6. m 1. Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.05.02
Kosárlabdabajnokság Regionális Fekete Márton 5 a 1 2017.05.02
kalapácsvetés Regionális Varga Benjámin 5. a 4. 2017.05.02
diszkoszvetés regionális Varga Benjámin 5. a 1. 2017.05.02
súlylökés regionális Varga Benjámin 5. a 1. 2017.05.02
matematika Alapműveleti Matematikaverseny megyei Kiss Mihály 6. m 1. Gyenesné Gojsza Mónika Vida Mária 2017.04.26
matematika Alapműveleti Matematikaverseny megyei Kovács Gergely 6. n 4. Gyenesné Gojsza Mónika Vida Mária 2017.04.26
matematika Alapműveleti Matematikaverseny megyei Fülöp Zoltán 5. n 4. Vida Mária Vida Mária 2017.04.26
matematika Alapműveleti Matematikaverseny megyei Németh Tekla 8. n 5. Vida Mária Vida Mária 2017.04.26
Sakk Rapid országos Rátkai Miklós 8. 4 a. Ruck Tamás Ruck Tamás
Sakk Rapid országos Vilics Hanna 9. 3 a. Ruck Tamás Ruck Tamás
Sakk Rapid országos András Ferenc 13. 2 b. Ruck Tamás Ruck Tamás
Sakk Rapid országos Szabó Gergő 16. 2 a Ruck Tamás Ruck Tamás
Sakk Rapid országos Rátkai Balázs 15. 6 n Ruck Tamás Ruck Tamás
Sakk Rapid országos Szabó Gergő 2 a 10 Ruck Tamás ruck Tamás
Tudásbajnokság Környezetismeret megyei Balog Áron Bogát 2 a 3 Lőrincz Anikó
Tudásbajnokság Nyelvtan megyei Kiss Julianna 2 a 5 lőrincz Anikó
tudásbajnokság Nyelvtan megyei Szabó Gergő 2 a 8 Lőrincz Anikó
Tudásbajnokság Olvasás megyei Krenner Krisztián 2 a 2 Lőrincz Anikó
tudásbajnokság olvasás megyei Holczbauer Hanna 2 a 4 Lőrincz Anikó
Tudásbajnokság matematika megyei Szabó Gergő 2 a 5 Nagyné F Zita
Tudásbajnokság matematika megyei Babos Csongor 2 a 18 nagyné F Zita
Testnevelés Többpróba diákolimpia Városi – csapat Devecseri Nóra 8 n 1 Pócza Tímea 2017.05.05
Testnevelés Többpróba diákolimpia Városi – csapat Feitl Petra 8 n 1 Pócza Tímea 2017.05.05
Testnevelés Többpróba diákolimpia Városi – csapat Hajba Jázmin 7 n 1 Pócza Tímea 2017.05.05
Testnevelés Többpróba diákolimpia Városi – csapat Pásztory Sára 8 a 1 Pócza Tímea 2017.05.05
Testnevelés Többpróba diákolimpia Városi – csapat Vágner Elizabet 8 n 1 Pócza Tímea 2017.05.05
Testnevelés Többpróba diákolimpia Városi – csapat Rajtmár Éva 8 n 1 Pócza Tímea 2017.05.05
Testnevelés Többpróba diákolimpia Városi – csapat Takács Patrik 7 a 4 Pócza Tímea 2017.05.05
Testnevelés Többpróba diákolimpia Városi – csapat Márovics Dávid 7 a 4 Pócza Tímea 2017.05.05
Testnevelés Többpróba diákolimpia Városi – csapat Bódy Tamás 7 a 4 Pócza Tímea 2017.05.05
Testnevelés Többpróba diákolimpia Városi – csapat Szalay Donát 8 a 4 Pócza Tímea 2017.05.05
Testnevelés Többpróba diákolimpia Városi – csapat Pados Gergő 8 a 4 Pócza Tímea 2017.05.05
Testnevelés Többpróba diákolimpia városi – csapat Filipovits Márkó 8 a 4 Pócza Tímea 2017.05.05
Testnevelés többpróba egyéni összetett diákolimpia városi Hajba Jázmin 7 n 2 Pócza Tímea 2017.05.05
Testnevelés tájfutó diákolimpia megyei Sarkadi Borbála 7 a 1 Pócza Tímea 2017.05.05
Irodalom Gyermekek Háza irodalmi vetélkedő városi Gyenese Jakab, Pálmai Bálint, Tóth Ágoston 5. n 2. Domján Péterné
Irodalom Gyermekek Háza irodalmi vetélkedő városi Magda Sarolta, Szvoboda Dániel, Varga Virág 5. a 4. Domján Péterné
Irodalom Gyermekek Háza irodalmi vetélkedő városi Babós Eszter, Morosits Anna, Nagy Jázmin 5. n 5. Domján Péterné
kalapácsvetés regionális csapatverseny Varga Benjámin 5. a. 3. 2017.05.10
diszkoszvetés regionális csapatverseny Varga Benjámin 5. a. 4. 2017.05.10
súlylökés regionális csapatverseny Varga Benjámin 5. a. 4. 2017.05.10
Nyelvtan Tudásbajnokság megyei Kiss Mihály 6. m. 1. Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.05.10
Nyelvtan Tudásbajnokság megyei Molnár Nóra 6. n. 2. Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.05.10
Irodalom Tudásbajnokság megyei Nagylaki Dorottya 6. n. 1. Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.05.10
Irodalom Tudásbajnokság megyei Vágner Henriett Erika 6. n. 5. Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.05.10
Irodalom Tudásbajnokság megyei Magda Donát 7. a. 5. Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.05.10
Irodalom Tudásbajnokság megyei Gyarmati Sára 8. n 2. Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2017.05.11
Irodalom Tudásbajnokság megyei Váradi Franciska 8 n 1. Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2017.05.11
Nyelvtan Tudásbajnokság megyei Gyarmati Sára 8. n 1. Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2017.05.11
Nyelvtan Tudásbajnokság megyei Váradi Franciska 8. n 5. Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2017.05.11
Nyelvtan Tudásbajnokság megyei Németh Tekla 8. n 4. Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2017.05.11
Nyelvtan Tudásbajnokság megyei Haller Dorka 8. n 2. Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2017.05.11
Nyelvtan Tudásbajnokság megyei Gyenese Anna 8. n 2. Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2017.05.11
Nyelvtan Tudásbajnokság megyei Nádor Liza 7. n 2. Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2017.05.11
Nyelvtan Tudásbajnokság megyei Csárdi Kincső 7. n 13. Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2017.05.11
Nyelvtan Nyelvész országos Haller Dorka 8. n 22. Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2017.05.11
furulya Fertődi VIII. Regionális Furulyaverseny regionális Nagy Míra 3. a ezüst minősítés Tóth Mónika Lendli Erzsébet 2017.05.12
angol Tudásbajnokság megyei Horváth Márk Sándor 5. m 1. Víziné Kárpáti Györgyi Víziné Kárpáti Györgyi 2017.05.16
történelem Tudásbajnokság megyei Szvoboda Dániel 5. a 2. Kovács Ferenc Nagylaki András 2017.05.30
környezetismeret Tudásbajnokság megyei Horváth Zsuzsanna 4. b 1. Baumgartner Imrénél Nagylaki András 2017.05.30
matematika Tudásbajnokság megyei Kiss Mihály 6. m 1. Gyenesné Gojsza Mónika Nagylaki András 2017.05.30
Szivárvány Gyermek Néptáncfesztivál Gaspari Dóra 6. n arany minősítés Morosits Eszter 2017.05.16
Szivárvány Gyermek Néptáncfesztivál Németh Gabriella 6. n arany minősítés Morosits Eszter 2017.05.16
Szivárvány Gyermek Néptáncfesztivál Nagy Gergely 6. n ezüst minősítés Morosits Eszter 2017.05.16
Szivárvány Gyermek Néptáncfesztivál Schubert Dóra 6. n ezüst minősítés Morosits Eszter 2017.05.16
matematika Kenguru Kovács Ákos 2. b ezüst minősítés
nyelvtan Nyelvész Gyimesi Petra 2. b. negyedik
kézilabda Tóth László Kézilabdabajnokság régió Pockmecz Adrienn 6. n csapat 3. hely Morosits Eszter 2017.05.22
társastánc Formációs Táncok Magyar Bajnoksága Latin Mix Palatin Dániel 6. n csapat I. helyezés- arany minősítés Morosits Eszter 2017.05.22
társastánc Magyar Ranglista Formáció Junior Latin Palatin Dániel 6. n csapat I. helyezés- arany minősítés Morosits Eszter 2017.05.22
társastánc Pásti Dóra Emlékverseny Palatin Dániel 6. n standard 3. latin 2. helyezés Morosits Eszter 2017.05.22
sakk Négy évszak kupa tél Rátkai Balázs 6. n 4. hely Morosits Eszter 2017.05.22
sakk Megyei csapat diákolimpia Rátkai Balázs 6. n 2. hely Morosits Eszter 2017.05.22
Sakk megyei egyéni diákolimpia Rátkai Balázs 6. n 5. hely Morosits Eszter 2017.05.22
sakk Kistérségi bajnokság Rátkai Balázs 6. n 1. hely Morosits Eszter 2017.05.22
sakk Korosztályos bajnokság Rátkai Balázs 6. n 3. hely Morosits Eszter 2017.05.22
sakk Országos Rapid Bajnokság Rátkai Balázs 6. n csapat 5. hely Morosits Eszter 2017.05.22
sakk Ság-hegy kupa B csoport Rátkai Balázs 6. n 3. hely Morosits Eszter 2017.05.22
sakk Ság-hegy kupa B csoport Rátkai Balázs 6. n csapat 1. hely Morosits Eszter 2017.05.22
sakk Magyar nemzeti bajnokság Rátkai Balázs 6. n 3. hely Morosits Eszter 2017.05.22
irodalom Tudásbajnokság országos Nagylaki Dorottya 6. n 3. hely Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.05.22
nyelvtan Tudásbajnokság országos Kiss Mihály 6. m 3. hely Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.05.22
irodalom Tudásbajnokság országos Váradi Franciska 8. n 15. Tangl Lászlóné Tangl lászlóné 2017.05.22
nyelvtan Tudásbajnokság országos Gyarmati Sára 8. n 3. Tangl Lászlóné Tangl lászlóné 2017.05.22
irodalom Tudásbajnokság országos Gyarmati Sára 8. n 4. Tangl Lászlóné Tangl lászlóné 2017.05.22
matematika Tudásbajnokság országos Kiss Mihály 6. m 11. Gyenesné Gojsza Mónika Gyenesné Gojsza Mónika 2017.05.22
matematika Tudásbajnokság országos Németh Zsófia Peónia 7. n 13. Vida Mária Vida Mária 2017.05.22
matematika Tudásbajnokság országos Németh Tekla 8. n 19. Vida Mária Vida Mária 2017.05.22
angol Tudásbajnokság országos Horváth Márk Sándor 5. m 16. Víziné Kárpáti Györgyi Nagylaki András 2017.05.30
történelem Tudásbajnokság országos Szvoboda Dániel 5. a 11. Kovács Ferenc Nagylaki András 2017.05.30
környezetismeret Tudásbajnokság országos Horváth Zsuzsanna 4. b 18. Baumgartner Imrénél Nagylaki András 2017.05.30
rajz “Óperenciás” meseillusztrációs rajzpályázat megyei Gyurkovics Marcell 1. a díjazott Marton Katalin Marton Katalin 2017.05.30
rajz Alkotói pályázat (Szociális Hét keretében) megyei Kiss Katalin 2. b díjazott Marton Katalin Marton Katalin 2017.05.30
rajz Brenner János Emlékév Rajzverseny megyei Szekér Lili 2. a 1. hely Marton Katalin Marton Katalin 2017.05.30
rajz Brenner János Emlékév Rajzverseny megyei Gyurkovics Marcell 1. a 2. hely Marton Katalin Marton Katalin 2017.05.30
rajz Brenner János Emlékév Rajzverseny megyei Szunyog Anna 1. c különdíj Marton Katalin Marton Katalin 2017.05.30
rajz Brenner János Emlékév Rajzverseny megyei Bertók Izabella 6. n 2. hely Marton Katalin Marton Katalin 2017.05.30
rajz Katolikus Pedagógiai Intézet Szent László-évi rajzpályázat országos Németh Áron 9. n 2. hely Marton Katalin Marton Katalin 2017.05.30
informatika Egyházmegyei verseny egyházmegyei Németh József 8 a 3.hely Virágné G. Éva Mucza Béla 2017.05.30

Április

Tantárgy Verseny megnevezése Szint (városi, megyei, …) Résztvevő tanuló neve Évfolyam Osztályjel Helyezés Felkészítő tanár neve Rögzítő neve Rögzítés időpontja
matematika Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny megyei Berki András 3. b 1. Dr.Paganoné Joó K. Gréta Dr.Paganoné Joó K.Gréta 2017.04.03
Sakk Országos Diákolimpia országos Csapat fiúk alsós 8. Ruck Tamás Ruck Tamás 2017.04.03
Sakk Országos Diákolimpia országos Csapat lányok felsős 8. Ruck Tamás Ruck Tamás 2017.04.03
Röplabda Diákolimpia körzeti Németh Tekla 8 n 3 Karagityné G. Szilvia Karagityné G.Szilvia 2017.04.05
Röplabda Diákolimpia körzeti Németh Blanka 7 n 3 Karagityné G. Szilvia Karagityné G.Szilvia 2017.04.05
Röplabda Diákolimpia körzeti Plander Petra 7 n 3 Karagityné G. Szilvia Karagityné G.Szilvia 2017.04.05
Röplabda Diákolimpia körzeti Vágner Elizabet 8 n 3 Karagityné G. Szilvia Karagityné G.Szilvia 2017.04.05
Röplabda Diákolimpia körzeti Radócz Eszter 8 n 3 Karagityné G. Szilvia Karagityné G.Szilvia 2017.04.05
Röplabda Diákolimpia körzeti Werderits Hanna 8 n 3 Karagityné G. Szilvia Karagityné G.Szilvia 2017.04.05
Röplabda Diákolimpia körzeti Devecseri Nóra 8 n 3 Karagityné G. Szilvia Karagityné G.Szilvia 2017.04.05
Röplabda Diákolimpia körzeti Plander Csenge 9 n 3 Karagityné G. Szilvia Karagityné G.Szilvia 2017.04.05
Rajz Testvérmúzsák megyei Szabó Anna 7 a díjazott Kovácsné E. Hajnalka Kovácsné E. Hajnalka 2017.04.06
Rajz Testvérmúzsák megyei Feitli Petra 8 n díjazott Kovácsné E. Hajnalka Kovácsné E. Hajnalka 2017.04.06
Biológia Bókay Árpád Országos Biológia verseny országos Kovács Norbert 6 m kiemelkedő szerplés Karagityné G. Szilvia Karagityné G.Szilvia 2017.04.07
matematika Medve Szabadtéri Matekverseny regionális Németh Viktória, Zsugonits Hanna, Kiss Mihály 6. m 1. (arany fokozat) Gyenesné Gojsza Mónika Gyenesné Gojsza Mónika 2017.04.01
matematika Medve Szabadtéri Matekverseny regionális Hábetler Annamária, Devecsery Veronika,Rátkai Bálint 9. n 19. (arany fokozat) Gyenesné Gojsza Mónika Gyenesné Gojsza Mónika 2017.04.01
matematika Medve Szabadtéri Matekverseny regionális Ernyey Júlia, Molnár Nóra, Kovács Gergely 6. n 23. (arany fokozat) Gyenesné Gojsza Mónika Gyenesné Gojsza Mónika 2017.04.01
matematika Medve Szabadtéri Matekverseny regionális Bozzay Félix, Vámosi Áron, Elek Soma 9. n 25. (arany fokozat) Gyenesné Gojsza Mónika Gyenesné Gojsza Mónika 2017.04.01
matematika Medve Szabadtéri Matekverseny regionális Stankovics Márk, Szanyi Márk, Nagy Gergely 6. n 26. (arany fokozat) Gyenesné Gojsza Mónika Gyenesné Gojsza Mónika 2017.04.01
matematika Medve Szabadtéri Matekverseny regionális Haller Dorka, Máriás Máté, Maár Dávid 8. n 40. (arany fokozat) Gyenesné Gojsza Mónika Gyenesné Gojsza Mónika 2017.04.01
irodalom Finta Sándor versmondó verseny Bokodi Noémi 5. n bronz minősítés Domján Péterné Morosits Eszter
irodalom Finta Sándor versmondó verseny Nagy Luca 6. n ezüst minősítés Morosits Eszter Morosits Eszter
irodalom Finta Sándor versmondó verseny Nardai Nóra 6. n bronz minősítés Morosits Eszter Morosits Eszter
irodalom Finta Sándor versmondó verseny Kovács Kitti 6. n bronz minősítés Morosits Eszter Morosits Eszter
irodalom Finta Sándor versmondó verseny Rátkai Bálint 9. n bronz minősítés Tangl Lászlóné Morosits Eszter
irodalom XXIII. Országos József Attila Mese-,Vers- és Novellaíró Pályázat novella kategória Németh Blanka 6. n 2. Morosits Eszter Morosits Eszter 20
nyelvtan Titok Arany János anyanyelvi verseny országos Péhm Barnabás 5. n 6. Domján Péterné Domján Péterné
nyelvtan Titok Arany János anyanyelvi verseny országos Kiss Mihály 6. m 4. Morosits Eszter Morosits Eszter
mai dal Agora Gyermek Művészeti Fesztivál középiskola megyei Fogl Noémi 9. n 2. Morosits Eszter
néptánc Agora Gyermek Művészeti Fesztivál megyei Móritz Gergely 6. m 2. Morosits Eszter
nyelvtan nyelvÉSZ megyei Péhm Barnabás 5. n 6. Domján Péterné Domján Péterné
nyelvtan Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei Kovács Ádám 5 m 5. Domján Péterné Domján Péterné
nyelvtan Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei Lénárd Anna 8. n 5. Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné
nyelvtan Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei Haller Dorka 8. n 15. Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné
“Miért a mi sulink a legjobb? “videopályázat országos Vámosi Áron, Elek Soma (+9.n) 9. n 3. Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné
Sakk Diákolimpia megyei alsós fiúk(András Ferenc,Rátkai Miklós,Vilics Hanna,Kiss László,Szabó Gergő) csapat 1. Ruck Tamás Ruck Tamás
Sakk Diákolimpia megyei felsős lányok ( Németh Zsófia Peónia, Hortobágyi Tamara,Devecseri Nóra, Rátkai Anna) csapat 1. Ruck Tamás Ruck Tamás
Sakk Diákolimpia megyei felsős fiúk ( Rátkai Balázs,Kiss Tibor,Harkai Dániel,Baján Dávid,Hortobágyi Bendegúz) csapat 2. Ruck Tamás Ruck Tamás
Sakk Diákolimpia megyei András Ferenc 2. b 1. Ruck Tamás Ruck Tamás
Sakk Diákolimpia megyei Szabó Gergő 2. a 1. Ruck Tamás Ruck Tamás
Sakk Diákolimpia megyei Vilics Hanna 3. a 1. Ruck Tamás Ruck Tamás
Sakk Diákolimpia megyei Rátkai Miklós 4. a 1. Ruck Tamás Ruck Tamás
Sakk Diákolimpia megyei Rátkai Bálint 9. n 2. Ruck Tamás Ruck Tamás
Sakk Diákolimpia megyei Kiss László 3. a 2. Ruck Tamás Ruck Tamás
Sakk Diákolimpia megyei Hortobágyi Tamara 6 a 2. Ruck Tamás Ruck Tamás
Sakk Diákolimpia megyei Németh Zsófia Peónia 7 n 2. Ruck Tamás Ruck Tamás
Sakk Diákolimpia országos felsős lányok ( Németh Zsófia Peónia, Hortobágyi Tamara,Devecseri Nóra, Rátkai Anna) csapat 8. Ruck Tamás Ruck Tamás
Sakk Diákolimpia országos alsós fiúk(András Ferenc,Rátkai Miklós,Vilics Hanna,Kiss László,Szabó Gergő) csapat 8. Ruck Tamás Ruck Tamás
informatika Gépipari és Informatikai Szakgimnázium informatika versenye megyei Magda Donát 7 a 6 Virángé Geiszler Éva Virágné Geiszler Éva
informatika Gépipari és Informatikai Szakgimnázium informatika versenye megyei Szabó Emese 7 n 10 Virángé Geiszler Éva Virágné Geiszler Éva
informatika Gépipari és Informatikai Szakgimnázium informatika versenye megyei Kolman Domonkos László 8 n 11 Mucza Béla Virágné Geiszler Éva
Sakk Diákolimpia országos Vilics Hanna 3 a 3. Ruck Tamás Ruck Tamás
Sakk Diákolimpia országos Rátkai Bálint 9 n 6. Ruck Tamás
Sakk Diákolimpia országos András Ferenc 2 b 8. Ruck Tamás Ruck Tamás
Sakk Diákolimpia országos Szabó Gergő 2 a 10. Ruck Tamás Ruck Tamás
Sakk Diákolimpia országos Rátkai Miklós 4 a 13. Ruck Tamás Ruck Tamás
Sakk Dési Grand Prix regionális Vilics Hanna 3 a 1. Ruck Tamás Ruck Tamás
Sakk Dési Grand Prix regionális Rátkai Miklós 4 a 2. Ruck Tamás Ruck Tamás
Fizika Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny országos Ernyey Júlia 6. n 3. Gyenesné Gojsza Mónika Gyenesné Gojsza Mónika 2017.04.09
Fizika Öveges József Fizikverseny megyei Németh Tekla 8. n 2. Vida Mária Vida Mária 2017.03.21
Fizika Öveges József Fizikverseny megyei Haller Dorka 8. n 3. Vida Mária Vida Mária 2017.03.21
matematika Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei Kovács Ákos 2. b 2. Kovácsné Sümegh Stefánia Vida Mária 2017.04.22
matematika Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei Gyimesi Petra 2. b 4. Kovácsné Sümegh Stefánia Vida Mária 2017.04.22
matematika Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei Berki András 3. b 1. Dr.Paganoné Joó K. Gréta Vida Mária 2017.04.22
matematika Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei Vincze Lívia 4. b 10. Némethné Tölgyes Ágota Vida Mária 2017.04.22
0 Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei Fülöp Zoltán 5. n 3. Vida Mária Vida Mária 2047.04.22
matematika Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei Kiss Mihály 6. m 2. Gyenesné Gojsza Mónika Vida Mária 2017.04.22
komplex természettudományi Egyházmegyei Katolikus Iskolák Természetismereti Vetélkedője egyházmegyei Németh Zsófia, Gyenese András, Haller Dorka, Gaspari Balázs 7. és 8. n 1. Vida Mária,Ernyey Tiborné, Karagityné G. Szilvia, Zentai Zoltán Vida Mária 2017.04.21
komplex természettudományi Egyházmegyei Katolikus Iskolák Természetismereti Vetélkedője egyházmegyei Gaspari Dóra, Schubert Dóra, Kovács Kitti, Nagy Luca 6. n 2. Karagityné G. Szilvia, Kránitz Nóra, Iszak Ferencné Vida Mária 2017.04.21
Természetismeret Öoö-Net internetes természetismereti verseny városi Kovács Norbert 6 m 1 Karagityné Geiger Szilvia Karagityné Geiger Szilvia 2017.04.27
Természetismeret Öko-Net internetes természetismereti verseny városi Kiss Benedek 6 m 1 Karagityné Geiger Szilvia Karagityné Geiger Szilvia 2017.04.27
Röplabda Diákolimpia megyei Plander Csenge 9 n 2 Karagityné Geiger Szilvia Karagityné Geiger Szilvia 2017.04.27
Röplabda Diákolimpia megyei Plander Petra 7 n 2 karagityné Geiger Szilvia Karagityné Geiger Szilvia 2017.04.27
Röplabda Diákolimpia megyei Németh Tekla 8 n 2 karagityné Geiger Szilvia Karagityné Geiger Szilvia 2017.04.27
Röplabda Diákolimpia megyei Németh Blanka 7 n 2 karagityné Geiger Szilvia Karagityné Geiger Szilvia 2017.04.27
Röplabda Diákolimpia megyei Devecseri Nóra 8 n 2 karagityné Geiger Szilvia Karagityné Geiger Szilvia 2017.04.27
Röplabda Diákolimpia megyei Vágner Elizabeth 8 n 2 karagityné Geiger Szilvia Karagityné Geiger Szilvia 2017.04.27
Röplabda Diákolimpia megyei Rajtmár Éva 8 n 2 karagityné Geiger Szilvia Karagityné Geiger Szilvia 2017.04.27
Röplabda Diákolimpia megyei Werderits Hanna 8 n 2 karagityné Geiger Szilvia Karagityné Geiger Szilvia 2017.04.27

 

Március

S.sz. Tantárgy Verseny megnevezése Szint (városi, megyei, …) Résztvevő tanuló neve Évfolyam Osztályjel Helyezés Felkészítő tanár neve Rögzítő neve Rögzítés időpontja
1. Testnevelés Diákolimpia gyorskorcsolya területi Horváth Zsombor 1. c 1. Siposné Varga Krisztina 2017.03.03
2. Testnevelés Diákolimpia kötöttfogású birkózás Hajba Szabolcs 5. m. 3. Gyenesné Gojsza Mónika 2017.03.03
3. Matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei Kovács Gergely 6. n. 2. Gyenesné Gojsza Mónika Gyenesné Gojsza Mónika 2017.03.03
4. Matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei Kovács Gergely, Kiss Mihály, Németh Viktória 6. 3. Gyenesné Gojsza Mónika Gyenesné Gojsza Mónika 2017.03.03
5. Matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei Kiss Mihály 6. m. 6. Gyenesné Gojsza Mónika Gyenesné Gojsza Mónika 2017.03.03
6. Matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei Németh Zsófia Peónia 7. n. 8. Vida Mária Gyenesné Gojsza Mónika 2017.03.03
7. Matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei Kiss Tibor 7. n. 16. Vida Mária Gyenesné Gojsza Mónika 2017.03.03
8. Fizika Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny regionális Ernyey Júlia 6. n. 1. Gyenesné Gojsza Mónika Gyenesné Gojsza Mónika 2017.03.01
9. Magyar nyelv Kazinczy Szépkiejtési verseny területi Fogl Noémi 9. n. 4. Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2017.03.09
10. Irodalom Arany János Országos Balladamondó Verseny országos Rátkai Bálint 9. n. kiemelkedő szereplés Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2017.03.09
11. Nyelvtan Lotz János helyesírási és szövegértési verseny megyei Nádor Liza 7. n. 2. Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2017.03.09
12. Lotz János helyesírási és szövegértési verseny megyei Bakk Sára 7. n. 3. Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2017.03.09
13. Lotz János helyesírási és szövegértési verseny megyei Haller Dorka 8. n. 3. Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2017.03.09
14. Lotz János helyesírási és szövegértési verseny megyei Hábetler Annamária 9. n. 2. Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2017.03.09
15. Kalandozások Szent Márton korában-meseíró verseny (decemberben volt-kimaradt) városi Váradi Franciska 8. n. 3. Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2017.03.09
16. Rajz Gyermekszemmel Rajzverseny városi, város környéki Vass Gréta 2. b. 1. Marton Katalin Kovácsné Sümegh Stefánia 2017.03.13
17. Szombathelyi Nyílt Amatőr Síbajnokság, gyermek I. lányok kategória városi Vass Gréta 2. b. 2. Bognár Zoltán Kovácsné Sümegh Stefánia 2017.03.13
Szombathelyi Nyílt Amatőr Síbajnokság, gyermek II. lányok kategória városi Plander Luca 3. a. 2. Bognár Zoltán Vassné Sz. Mónika 2017.03.30
18. informatika Zrínyi Multimédia informatika verseny megyei Kollarits Olivér László 6 m. 8 Virágné Geiszler Éva Virágné Geiszler Éva 2017.03.14
19. informatika Zrínyi Multimédia informatika verseny megyei Kovács Norbert 6 m. 8 Virágné Geiszler Éva Virágné Geiszler Éva 2017.03.14
20. Atlétika országos verseny kalapácsvetés országos Varga Benjámin 5 a 3 márc.17
21. Atlétika országos verseny diszkosz országos Varga Benjámin 5 a 4. márc.17
22. Mezei diákolimpiai  futóbajnokság városi Gaspari Dóri 6 3 Pócza Tímea 2017.03.17
22. Mezei diákolimpiai  futóbajnokság városi Kovács Kitti 6 3 Pócza Tímea 2017.03.17
22. Mezei diákolimpiai  futóbajnokság városi Mittl Lilla 6 3 Pócza Tímea 2017.03.17
22. Mezei diákolimpiai  futóbajnokság városi Pockmecz Adrienn 6 3 Pócza Tímea 2017.03.17
22. Mezei diákolimpiai  futóbajnokság városi Zsugonits Hanna 6 3 Pócza Tímea 2017.03.17
22. Mezei diákolimpiai  futóbajnokság városi Feitl Ádám 5 3 Pócza Tímea 2017.03.17
22. Mezei diákolimpiai  futóbajnokság városi Bosnyák Rajmond 6 3 Pócza Tímea 2017.03.17
22. Mezei diákolimpiai  futóbajnokság városi Lénárd Ábel 6 3 Pócza Tímea 2017.03.17
22. Mezei diákolimpiai  futóbajnokság városi Móricz Gergely 6 3 Pócza Tímea 2017.03.17
22. Mezei diákolimpiai  futóbajnokság városi Varga Bence 6 3 Pócza Tímea 2017.03.17
Regionális Tajfutó verseny területi Sarkadi Borbála 7 a 2 Pócza Tímea 2017.03.17
Nemzetközi tájfutó verseny nemzetközi Sarkadi Borbála 7 a 1 Pócza Tímea 2017.03.17
10 km-es terepfutó verseny területi Sarkadi Borbála 7 a 3 Pócza Tímea 2017.03.17
Teremfutó versemy regionális Sarkadi Borbála 7 a 3 Pócza Tímea 2017.03.17
hittan Egyházmegyei hittanverseny kerületi Spéder Dóra 7 n. 2 Virágné Geiszler Éva Virágné Geiszler Éva 2017.03.19
hittan Egyházmegyei hittanverseny kerületi Molnár Zsófia 7 n. 2 Virágné Geiszler Éva Virágné Geiszler Éva 2017.03.19
hittan Egyházmegyei hittanverseny kerületi Nádor Liza 7 n. 2 Virágné Geiszler Éva Virágné Geiszler Éva 2017.03.19
hittan Egyházmegyei hittanverseny kerületi Szabó Emese 7 n. 1 Virágné Geiszler Éva Virágné Geiszler Éva 2017.03.19
hittan Egyházmegyei hittanverseny kerületi Kovács Kitti 7 n. 1 Virágné Geiszler Éva Virágné Geiszler Éva 2017.03.19
hittan Egyházmegyei hittanverseny kerületi Völgyi Ádám 7 n. 1 Virágné Geiszler Éva Virágné Geiszler Éva 2017.03.19
hittan Egyházmegyei hittanverseny egyházmegyei Szabó Emese 7 n. 3 Virágné Geiszler Éva Virágné Geiszler Éva 2017.03.19
hittan Egyházmegyei hittanverseny egyházmegyei Kovács Kitti 7 n. 3 Virágné Geiszler Éva Virágné Geiszler Éva 2017.03.19
hittan Egyházmegyei hittanverseny egyházmegyei Völgyi Ádám 7 n. 3 Virágné Geiszler Éva Virágné Geiszler Éva 2017.03.19
Testnevelés Rövidpályás gyorskorcsolya országos Horváth Zsombor 1. c 4. Siposné Varga Krisztina 2017.03.20
matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei Berki András 3. b. 1. Dr.Paganoné Joó K. Gréta Dr. Paganoné Joó K. Gréta 2017.03.20
Rajz Gyermekszemmel Rajzverseny városi Schmidl Napsugár 3. b. különdíj Marton Katalin Marton Katallin 2017.03.20
Nyelvtan Nyelvész verseny megyei Molnár Nóra 6. n. 6. Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.03.20
Nyelvtan Nyelvész verseny megyei Kiss Mihály 6. n. 4. Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.03.20
Irodalom Jókor az ókorban (színdarab) korábban kimaradt városi Márovics Kristóf 6. m. különdíj Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.03.20
Irodalom Jókor az ókorban (színdarab) korábban kimaradt városi 5 m. küköndíj Domján Péterné Morosits Eszter 2017.03.20
Nyelvész verseny megyei Gyimesi Petra 2. b. 4. Mesztegnyei Tünde Kovácsné Sümegh Stefánia 2017.03.21
Zalaegerszeg egyházmegyei Kiss Anna 2. b. 1. Mesztegnyei Tünde Kovácsné Sümegh Stefánia 2017.03.21
Zalaegerszeg egyházmegyei Kovács Ákos 2. b. 2. Kovácsné Sümegh Stefánia Kovácsné Sümegh Stefánia 2017.03.21
Nyelvtan Jókor az ókorban (színdarab) korábban kimaradt városi Pálmai Bálint 5. n. különdíj Domján Péterné Morosits Eszter 2017.03.21
Nyelvtan Nyelvész verseny megyei Haller Dorka 8 n. 1. Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné
Nyelvtan Nyelvész verseny megyei Váradi Franciska 8 n. 2 Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné
Nyelvtan Nyelvész verseny megyei Gyarmati Sára 8 n. 4 Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné
Nyelvtan Nyelvész verseny megyei Németh Tekla 8 n. 6 Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné
Nyelvtan Nyelvész verseny megyei Gyenese Anna 8 n. 6 Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné
Irodalom- történelem Mindszenty műveltségi vetélkedő egyházmegyei Németh Zsófia, Vámosi Virág, Magda Donát 7. n.,a 1. Tangl Lászlóné, Kovács Ferenc Tangl Lászlóné
egyházmegyei hittanverseny-pályázat Brenner Jánosról Lőte Márk 9 n 1 Tangl Lászlóné
hittan Szt. Margit verseny katolikus iskolák Gyenes Adél, Tóth Ágoston, Zsugonits Hanna, Lénárd Anna 5 m,n 2 Lujza nővér Lujza nővér 2017.03.22
Rajz “Óperenciás” meseillusztrációs rajzpályázat megyei Gyurkovics Marcell 1. a. különdíj Marton Katalin Marton Katalin 2017.03.23
Sistrum zenei verseny- kamaraverseny Nagylaki Dorottya 6. n. arany minősítés Morosits Eszter 2017.03.23
Sistrum zenei verseny- gordonka Nagylaki Dorottya 6. n. arany minősítés Morosits Eszter 2017.03.23
Természetismeret Katolikus Iskolák Országos Természetisemerti Versenye Piliscsaba országos Bertók Izabella (csapatverseny) 6 n 1. Karagityné G. Szilvia Mucza Béla 2017.03.27
Természetismeret Katolikus Iskolák Országos Természetisemerti Versenye Piliscsaba országos Gaspari Dóra (csapatverseny) 6 n 1. Karagityné G. Szilvia Mucza Béla 2017.03.27
Természetismeret Katolikus Iskolák Országos Természetisemerti Versenye Piliscsaba országos  Kovács Kitti (csapatverseny) 6 n 1. Karagityné G. Szilvia Mucza Béla 2017.03.27
Természetismeret Katolikus Iskolák Országos Természetisemerti Versenye Piliscsaba országos Magyar Júlia (csapatverseny) 6 n 7. Karagityné G. Szilvia Mucza Béla 2017.03.27
Természetismeret Katolikus Iskolák Országos Természetisemerti Versenye Piliscsaba országos Schubert Dóra (csapatverseny) 6 n 7. Karagityné G. Szilvia Mucza Béla 2017.03.27
Természetismeret Katolikus Iskolák Országos Természetisemerti Versenye Piliscsaba országos Tóth Boglárka (csapatverseny) 6 n 7. Karagityné G. Szilvia Mucza Béla 2017.03.27
Nyelvtan Arany János Magyarverseny országos Nádor Liza 7 n 7. Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné
Technika Robotika regionális Palatin Dániel  (Csapatverseny) 6 n 1. Király Klaudia Király Klaudia 2017.03.28
Technika Robotika regionális Dallos Barnabás (Csapatverseny) 6 m 1. Király Klaudia Király Klaudia 2017.03.28
Technika Robotika regionális Ádám Ágoston (Csapatverseny) 6 m 1. Király Klaudia Király Klaudia 2017.03.28
Technika Robotika regionális Stankovics Márk (Csapatverseny) 6 n 2. Király Klaudia Király Klaudia 2017.03.28
Technika Robotika regionális Fekete Máté (Csapatverseny) 6 n 2. Király Klaudia Király Klaudia 2017.03.28
Technika Robotika regionális Vámosi Áron (Csapatverseny) 9 n 4. Király Klaudia Király Klaudia 2017.03.28
Technika Robotika regionális Gaspari Balázs (Csapatverseny) 8 n 4. Király Klaudia Király Klaudia 2017.03.28
Technika Közlekedés – kerékpáros városi Kónya Marci 5 1. Király Klaudia Király Klaudia 2017.03.28
Technika Közlekedés – kerékpáros városi Kóta Rita 6 a 4. Király Klaudia Király Klaudia 2017.03.28
Technika Közlekedés – kerékpáros városi Elek Keve 5 4. Király Klaudia Király Klaudia 2017.03.28
Egyházmegyei Német nyelvi verseny egyházmegyei Balogh Mátyás 5. n Molnárné M. Gabriella Vassné Sz. Mónika 2017.03.30
Egyházmegyei Német nyelvi verseny egyházmegyei Takács Dávid 5. n 3. Molnárné M. Gabriella Vassné Sz. Mónika 2017.03.30
Egyházmegyei Német nyelvi verseny egyházmegyei Bertók Izabella 6. n 2. Molnárné M. Gabriella Vassné Sz. Mónika 2017.03.30
Egyházmegyei Német nyelvi verseny egyházmegyei Palatin Dániel 6. n Molnárné M. Gabriella Vassné Sz. Mónika 2017.03.30
Egyházmegyei Német nyelvi verseny egyházmegyei Nádor Liza 7. n 4. Molnárné M. Gabriella Vassné Sz. Mónika 2017.03.30
Egyházmegyei Német nyelvi verseny egyházmegyei Sarkadi Borbála 7. a 1. Horváth Mónika Vassné Sz. Mónika 2017.03.30
Egyházmegyei Német nyelvi verseny egyházmegyei Devecseri Nóra 8. n 1. Németh Roland Vassné Sz. Mónika 2017.03.30
Egyházmegyei Német nyelvi verseny egyházmegyei Feitli Petra 8. n 6. Németh Roland Vassné Sz. Mónika 2017.03.30
Egyházmegyei Angol nyelvi verseny egyházmegyei Horváth Márk 5. m 1. Víziné Kárpáti Györgyi Vassné Sz. Mónika 2017.03.30
Egyházmegyei Angol nyelvi verseny egyházmegyei Gyenese Jakab 5. n 5. Vassné Sz. Mónika Vassné Sz. Mónika 2017.03.30
Egyházmegyei Angol nyelvi verseny egyházmegyei Stankovics Márk 6. n 6. Kovácsné S. Krisztina Vassné Sz. Mónika 2017.03.30
Egyházmegyei Angol nyelvi verseny egyházmegyei Kiss Mihály 6. m 1. Vassné Sz. Mónika Vassné Sz. Mónika 2017.03.30
Egyházmegyei Angol nyelvi verseny egyházmegyei Sámson Bálint 7. n 3. Kovácsné S. Krisztina Vassné Sz. Mónika 2017.03.30
Egyházmegyei Angol nyelvi verseny egyházmegyei Karikás Sámuel 7. n 1. Kovácsné S. Krisztina Vassné Sz. Mónika 2017.03.30
Egyházmegyei Angol nyelvi verseny egyházmegyei Gyenese Anna 8. n 4. Kovácsné S. Krisztina Vassné Sz. Mónika 2017.03.30
Egyházmegyei Angol nyelvi verseny egyházmegyei Szabó Dóra 8. n 2. Kovácsné S. Krisztina Vassné Sz. Mónika 2017.03.30
Idegen nyelvi műveltségi vetélkedő városi Bódy Tamás, Czernik Nikoletta, Náray Áron, Sarkadi Borbála (csapatverseny) 7. a 14. Horváth Mónika, Vassné Sz. Mónika, Víziné Kárpáti Györgyi, Vassné Sz. Mónika 2017.03.30
Idegen nyelvi műveltségi vetélkedő városi Baján Dávid, Gyarmati Sára, Hábetler Daniella, Németh Tekla (csapatverseny) 8. n 7. Németh Roland, Víziné Kárpáti Györgyi Vassné Sz. Mónika 2017.03.30
Mindszenty-napok “Szépen-helyesen” egyházmegyei Kiss Julianna 3. a 2. Lendli Erzsébet Lendli Erzsébet 2017.03.31
XV. Szombathelyi Nyílt Amatőr Síbajnokság 2017 területi Plander Luca Johanna 3. a 2. Lendli Erzsébet 2017.03.31
Agora Gyermekművészeti Fesztivál megyei Pagano Loretta 7. a 1. Dr. Paganoné Joó K. Gréta 2017.03.31


Február

 

Tantárgy Verseny megnevezése Szint (városi, megyei, …) Résztvevő tanuló neve Évfolyam Osztályjel Helyezés Felkészítő tanár neve Rögzítő neve Rögzítés időpontja
testnevelés Szombathelyi Nyílt Amatőr Síbajnokság, gyermek II. lányok kat. városi Plander Luca 3. A 2. Bognár Zoltán Vassné Sz. Mónika 2017.02.28
testnevelés Szombathelyi Nyílt Amatőr Síbajnokság, gyermek I. lányok kat. városi Vass Gréta 2. B 3. Bognár Zoltán Vassné Sz. Mónika 2017.02.28
Rajz Szombathelyi Szépítő Egyesület “Szombathelyi szobrok” városi Palatin Adrienn 4. B 2. Marton Katalin Marton Katalin 2017.02.01
Rajz Szombathelyi Szépítő Egyesület “Szombathelyi szobrok” városi Géczi Lili 4. A különdíj Marton Katalin Marton Katalin 2017.02.01
Rajz Szombathelyi Szépítő Egyesület “Szombathelyi szobrok” városi Nardai Nóra 6. N 1. Marton Katalin Marton Katalin 2017.02.01
Rajz Szombathelyi Szépítő Egyesület “Szombathelyi szobrok” városi Gaspari Dóra 6. N 2. Marton Katalin Marton Katalin 2017.02.01
Rajz Szombathelyi Szépítő Egyesület “Szombathelyi szobrok” városi Palánk Vanessza 6. A különdíj Marton Katalin Marton Katalin 2017.02.01
Informatika Neumann – CEO számítástechnika-verseny megyei Kollarits Olivér László 6. M 13. Virágné Geiszler Éva Virágné Geiszler Éva 2017.02.14
Informatika Neumann – CEO számítástechnika-verseny megyei Kovács Norbert 6. M 13. Virágné Geiszler Éva Virágné Geiszler Éva 2017.02.14
testnevelés Iskolák a jégen városi Kovács Kitti 6. N csapat 3. Bognár Zoltán Morosits Eszter 2017.02.16
testnevelés Mikulás kupa- kötélugrás csapatverseny városi Kovács Kitti 6. N csapat 2. Morosits Eszter 2017.02.16
testnevelés Student kézilabdakupa területi Pockmecz Adrienn 6. N csapat 2. Morosits Eszter 2017.02.16
tánc Formációs magyar bajnokság országos Palatin Dániel 6. N csapat 1. Morosits Eszter 2017.02.16
sakk Megyei Csapat Diákolimpia megyei Kiss László Olivér 3. A csapat 1. Ruck Tamás Lendli Erzsébet 2017.02.20
Vilics Hanna Petra
kötélugrás Kötélugró Megyei Diákolimpia “A” kategória megyei Kovács Kitti 6. N 1. Morosits Eszter 2017.02.27
matematika Dugonics András Matematika Verseny területi Fülöp Zoltán 5. N. 1. Vida Mária Vida Mária 2017.01.18
matematika Dugonics András Matematika Verseny területi Horváth Márk 5. M. 2. Gyenesné Gojsza Mónika Vida Mária 2017.01.18
matematika Dugonics András Matematika Verseny területi Gyenese Jakab 5. N. 3. Vida Mária Vida Mária 2017.01.18
matematika Dugonics András Matematika Verseny területi Kiss Mihály 6. M. 1. Gyenesné Gojsza Mónika Vida Mária 2017.01.18
matematika Dugonics András Matematika Verseny területi Kiss Tamás 6. M. 2. Gyenesné Gojsza Mónika Vida Mária 2017.01.18
matematika Dugonics András Matematika Verseny területi Németh Zsófia Peónia 7. N. 1. Vida Mária Vida Mária 2017.01.18
matematika Dugonics András Matematika Verseny területi Nádor Liza 7. N. 2. Vida Mária Vida Mária 2017.01.18
matematika Dugonics András Matematika Verseny területi Rezes Attila 7. N. 3. Vida Mária Vida Mária 2017.01.18
matematika Dugonics András Matematika Verseny területi Devecseri Nóra 8. N. 1. Gyenesné Gojsza Mónika Vida Mária 2017.01.18
matematika Dugonics András Matematika Verseny területi Németh Tekla 8. N. 2. Vida Mária Vida Mária 2017.01.18
matematika Dugonics András Matematika Verseny területi Haller Dorka 8. N. 3. Gyenesné Gojsza Mónika Vida Mária 2017.01.18

Január

Tantárgy Verseny megnevezése Szint (városi, megyei, …) Résztvevő tanuló neve Évfolyam Osztályjel Helyezés Felkészítő tanár neve Rögzítő neve Rögzítés időpontja
Rajz Tilma a Gyermekművészetért Alapítvány XI. Nemzetközi Gyermekrajz Pályázata “Csodás Tettek” nemzetközi Gaspari Dóra 6. N díjazott Marton Katalin Marton Katalin 2017.01.16
Rajz Tilma a Gyermekművészetért Alapítvány XI. Nemzetközi Gyermekrajz Pályázata “Csodás Tettek” nemzetközi Schmidl Napsugár 3. b díjazott Marton Katalin Marton Katalin 2017.01.16
Rajz “Madarak és emberek” városi Csontos Ármin 4. a díjazott Marton Katalin Marton Katalin 2017.01.16
Rajz “Madarak és emberek” városi Csontos Boglárka 4. a díjazott Marton Katalin Marton Katalin 2017.01.16
Rajz “Madarak és emberek” városi Hajba Noémi 4. b díjazott Marton Katalin Marton Katalin 2017.01.16
Rajz “Madarak és emberek” városi Stankovics Lívia 4. a díjazott Marton Katalin Marton Katalin 2017.01.16
Rajz “Madarak és emberek” városi Vincze Lívia 4. a díjazott Marton Katalin Marton Katalin 2017.01.16
Rajz Vas Megyei Család, Esélyteremtési és Önkéntes Ház “Így látom én” városi Köfler Korinna 1. c díjazott Marton Katalin Marton Katalin 2017.01.16
Rajz Vas Megyei Család, Esélyteremtési és Önkéntes Ház “Így látom én” városi Szekér Lili 2. a díjazott Marton Katalin Marton Katalin 2017.01.16
Rajz AGORA Szombathelyi Kulturális Központ Szent Márton keze nyoma (tárgyalkotó pályázat) városi Gaspari Dóra 6. N díjazott Marton Katalin Marton Katalin 2017.01.16
Rajz AGORA Szombathelyi Kulturális Központ Szent Márton keze nyoma (tárgyalkotó pályázat) városi Virág Mátyás 7. A díjazott Marton Katalin Marton Katalin 2017.01.16
Rajz AGORA Szombathelyi Kulturális Központ Szent Márton keze nyoma (tárgyalkotó pályázat) városi Varga Orsolya 4. a díjazott Marton Katalin Marton Katalin 2017.01.16
Rajz AGORA Szombathelyi Kulturális Központ Szent Márton keze nyoma (tárgyalkotó pályázat) városi Gaspari Zsófi 3. b díjazott Marton Katalin Marton Katalin 2017.0116
Testnevelés “Iskolák a jégen” játékos sportvetélkedő városi Bakó Boglárka 7 a 3 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2017.01.20
Testnevelés “Iskolák a jégen” játékos sportvetélkedő városi Ress Lola 5 3 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2017.01.20
Testnevelés “Iskolák a jégen” játékos sportvetélkedő városi Német Zsófia Peónia 7 n 3 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2017.01.20
Testnevelés “Iskolák a jégen” játékos sportvetélkedő városi Molnár Zsófia 7 n 3 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2017.01.20
Testnevelés 1000 m gyorskorcsolya váltóverseny városi Bakó Boglárka 7 a 1 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2017.01.20
Testnevelés 1000 m gyorskorcsolya váltóverseny városi Ress Lola 5 1 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2017.01.20
Testnevelés 1000 m gyorskorcsolya váltóverseny városi Németh Zsófia Peónia 7 n 1 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2017.01.20
Testnevelés 1000 m gyorskorcsolya váltóverseny városi Molnár Zsófia 7 n 1 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2017.01.20
Irodalom Kalandozásaim Szent Márton korában Szvoboda Levente 5. a Meséje kötetbe került Domján Péterné Domján Péterné 2017.01.24
Testnevelés Jégkorongtorna (Ajka) területi Pálmai Bálint 5. n I. hely Domján Péterné 2017.01.24
Testnevelés Jégkorongtorna (Sopron területi Pálmai Bálint 5. n I. hely Domján Péterné 2017.01.24
Testnevelés Diákolimpia (jégkorong) Pálmai Bálint 5. n II. hely Domján Péterné 2017.01.24
Testnevelés Isis Dance Open területi Babós Eszter-Bálint Péter 5. n I. hely Domján Péterné 2017.01.24
Testnevelés Cséplő Dániel-emlékkupa területi Babós Eszter-Bálint Péter 5. n Ezüst Domján Péterné 2017.01.24
Testnevelés Cséplő Dániel-emlékkupa területi Babós Eszter-Bálint Péter 5. n Különdíj Domján Péterné 2017.01.24
Irodalom Jókor az ókorban (színdarab) városi Bálint Péter, Gyenese Jakab, Tóth Ágoston, Péhm Barnabás, Brobst Maxim, Gyenes Adél, 5. n Különdíj Tangl lászlóné, Morosits Eszter, Domján Péterné Domján Péterné 2017.01.24
Irodalom Kalandozások Szent Márton korában-meseíró verseny városi Nagy Gergely Gábor 6. n meséje kötetbe került Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Kalandozások Szent Márton korában-meseíró verseny városi Németh Blanka 6. n Meséje kötetbe került Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Könyvhódító- A holdbeli csónakos városi Nagy Luca Edina 6. n 2. hely-csapat Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Könyvhódító- A holdbeli csónakos városi Nardai Nóra Ramóna 6. n 2. hely-csapat Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Könyvhódító- A holdbeli csónakos városi Mehlhoffer Hanna 6. n 2. hely-csapat Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Könyvhódító- A holdbeli csónakos városi Gaspari Dóra Krisztina 6. n 2. hely-csapat Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Könyvhódító- A holdbeli csónakos városi Zsugonits Hanna 6. m különdíj-csapat Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Könyvhódító- A holdbeli csónakos városi Mittl Lilla 6. m különdíj-csapat Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Könyvhódító- A holdbeli csónakos városi Vági Katalin 6. m különdíj-csapat Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Beleestem a tévébe – Irodalmi alkotópályázat országos Nagylaki Dorottya 6. n 1. hely-csapat Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Beleestem a tévébe – Irodalmi alkotópályázat országos Nagy Luca Edina 6. n 1.hely-csapat Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Beleestem a tévébe – Irodalmi alkotópályázat országos Kovács Kitti 6. n 1. hely-csapat Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Beleestem a tévébe – Irodalmi alkotópályázat országos Mehlhoffer Hanna 6. n 1. hely-csapat Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Beleestem a tévébe – Irodalmi alkotópályázat országos Nagy Gergely Gábor 6. n 1. hely-csapat Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Beleestem a tévébe – Irodalmi alkotópályázat országos Magyar Júlia 6. n 1. hely-csapat Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Beleestem a tévébe – Irodalmi alkotópályázat országos Léránt Laura 6. a 2. hely-csapat Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Beleestem a tévébe – Irodalmi alkotópályázat országos Pásti Réka 6. a 2. hely-csapat Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Beleestem a tévébe – Irodalmi alkotópályázat országos Hortobágyi Tamara 6. a 2. hely-csapat Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Beleestem a tévébe – Irodalmi alkotópályázat országos Zsugonits Hanna 6. m 3. hely- csapat Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Beleestem a tévébe – Irodalmi alkotópályázat országos Vági Katalin 6. m 3. hely- csapat Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Beleestem a tévébe – Irodalmi alkotópályázat országos Mittl Lilla 6. m 3. hely- csapat Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.01.24
Rajz Szombathely szobrai területi Nardai Nóra Ramóna 6. n 1. hely Marton Katalin Morosits Eszter 2017.01.24
Rajz Szombathely szobrai területi Gaspari Dóra 6. n 1.hely Marton Katalin Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Jókor az ókorban (színdarab) városi Nagy Gergely Gábor 6. n különdíj Tangl lászlóné, Morosits Eszter, Domján Péterné Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Jókor az ókorban (színdarab) városi Nagy Luca Edina 6. n különdíj Tangl lászlóné, Morosits Eszter, Domján Péterné Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Jókor az ókorban (színdarab) városi Asztalos Attila 6. m különdíj Tangl lászlóné, Morosits Eszter, Domján Péterné Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Jókor az ókorban (színdarab) városi Németh Viktória 6. m különdíj Tangl lászlóné, Morosits Eszter, Domján Péterné Morosits Eszter 2017.01.24
Irodalom Jókor az ókorban (színdarab) városi Zsugonits Hanna 6. m különdíj Tangl lászlóné, Morosits Eszter, Domján Péterné Morosits Eszter 2017.01.24
Magyar nyelv Kazinczy szépkiejtési verseny városi Schubert Dóra 6. n 2. Morosits Eszter Morosits Eszter 2017.01.26
Sakk XX. Oladi kupa városi Rátkai Balázs 6. n egyéni 2.-csapat 1. Morosits Eszter 2017.01.26
Sakk Négy évszak kupa – ősz városi Rátkai Balázs 6. n 3. Morosits Eszter 2017.01.26
Sakk Alpok- Adria Sakkfesztivál területi Rátkai Balázs 6. n csapat 1. Morosits Eszter 2017.01.26
Sakk Városi csapatbajnokság városi Rátkai Balázs 6. n 1. Morosits Eszter 2017.01.26
Sakk Dunántúli kupa egyéni területi Rátkai Balázs 6. n egyéni 2.-csapat 1. Morosits Eszter 2017.01.26
Sakk Markó Miklós emlékverseny Rátkai Balázs 6. n 2. Morosits Eszter 2017.01.26
Sakk Négy évszak kupa – tél városi Rátkai Balázs 6. n 4. Morosits Eszter 2017.01.26
Sakk XXIII. Colorato Kupa városi Kiss László Olivér 3. a csapat 1. hely Ruck Tamás Lendli Erzsébet 2017.01.26
Kiss Bálint
Vilics Hanna Petra
Sakk XXIII. Colorato Kupa városi Kiss László Olivér 3. a egyéni lány 2. hely Ruck Tamás Lendli Erzsébet 2017.01.26
Sakk XXIII. Colorato Kupa városi Vilics Hanna Petra 3. a egyéni fiú 3. hely Ruck Tamás Lendli Erzsébet 2017.01.26
Testnevelés Úszás diákolimpia megyei Pásztory Sára 8 a 1. Pócza Tímea 2017.01.30
Testnevelés Úszás diákolimpia megyei Bakó Boglárka 7 a 8. Pócza Tímea 2017.01.30
Testnevelés Úszás diákolimpia megyei Sinkó Martin 7 a 4. Pócza Tímea 2017.01.30
Testnevelés Rövidpályás gyorskorcsolya diákolimpia város-megyei Bakó Boglárka 7 a 2 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2017.01.30

2016.

December

Tantárgy Verseny megnevezése Szint (városi, megyei, …) Résztvevő tanuló neve Évfolyam Osztályjel Helyezés Felkészítő tanár neve Rögzítő neve Rögzítés időpontja
irodalom Kalandozások Szent Márton korában-meseíró verseny városi Baján Dávid 8. N 1. Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2016.12.13
irodalom Kalandozások Szent Márton korában-meseíró verseny városi Fekete Réka 8. N különdíj Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2016.12.13
irodalom Kalandozások Szent Márton korában-meseíró verseny városi Devecseri Nóra, Gáspár Gergő, Gyarmati Sára, Haller Dorka, Király Áron, Lénárd Anna, Máriás Máté, Melega Miklós, Németh Dorottya, Németh Tekla, Papp Marcell, Radócz Eszter, Rajtmár Éva, Szabó Dóra 8. N meséje kötetbe került Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2016.12.13
irodalom Kalandozások Szent Márton korában-meseíró verseny városi Dóra András 7. N meséje kötetbe került Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2016.12.13
irodalom Kalandozások Szent Márton korában-meseíró verseny városi Fekete Réka 8. N különdíj Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2016.12.13
irodalom Balogh József Versmondó Találkozó megyei Fogl Noémi 9. N ezüst minősítés Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2016.12.13
irodalom Balogh József Versmondó Találkozó megyei Rátkai Bálint 9. N bronz minősítés Tangl Lászlóné Tangl Lászlóné 2016.12.13
irodalom Kalandozások Szent Márton korában-meseíró verseny városi Géczi Lili 4. a 1. Ruzsonyiné G. Anna Némethné T. Ágota 2016.12.14
irodalom Kalandozások Szent Márton korában-meseíró verseny városi Vincze Lívia 4. a 3. Ruzsonyiné G. Anna Némethné T. Ágota 2016.12.14
rajz FHB által kiírt                  Takarékoskodjunk!-rajzpályázat városi Csontos Ármin Máté 4. a 1. Ruzsonyiné G. Anna Némethné T. Ágota 2016.12.14
Testnevelés  Torna verseny városi Kovács Zsófia Róza 4 b ezüst minősítés Tölgyesi Ágota Pócza Tímea 2016.12.20
Testnevelés  Torna verseny városi Dancsecs Boglárka 4 b ezüst minősítés Tölgyesi Ágota Pócza Tímea 2016.12.20
Testnevelés  Torna verseny városi Géczi Lili 4 b ezüst minősítés Takács Annamária Pócza Tímea 2016.12.20
Testnevelés  Torna verseny városi Vicze Lívia 4 b ezüst minősítés Takács Annamária Pócza Tímea 2016.12.20
Testnevelés  Torna verseny városi Standy Anna Mária 4 b ezüst minősítés Nyúl Ágnes Pócza Tímea 2016.12.20
Testnevelés  Torna verseny városi Fekete Nóra 4 b ezüst minősítés Bokányi Attila Pócza Tímea 2016.12.20
Testnevelés  Torna verseny városi Vági Emese 4 b ezüst minősítés Bokányi Attila Pócza Tímea 2016.12.20
Testnevelés LII. Szimultán Kupa Rapd Sakkverseny területi Vilics Hanna Petra 3 a 1. Ruck Tamás

 

November

S.sz. Tantárgy Verseny megnevezése Szint (városi, megyei, …) Résztvevő tanuló neve Évfolyam Osztályjel Helyezés Felkészítő tanár neve Rögzítő neve Rögzítés időpontja
1. testnevelés Csótó-futás városi Bakó Boglárka 7 a 5 Pócza Tímea Pócza Tímea 2016.11.09
2. testnevelés Floorball bajnokság városi Móritz Gergely 6 m 2 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2016.11.09
3. testnevelés Floorball bajnokság városi Lénárt Ábel 6 m 2 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2016.11.09
4. testnevelés Floorball bajnokság városi Dallos Barnabás 6 m 2 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2016.11.09
5. testnevelés Floorball bajnokság városi Nagy Dániel 6 m 2 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2016.11.09
6. testnevelés Floorball bajnokság városi Kardos Máté 6 m 2 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2016.11.09
7. testnevelés Floorball bajnokság városi Mittl Lilla 6 n 1 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2016.11.09
8. testnevelés Floorball bajnokság városi Vági Kata 6 n 1 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2016.11.09
9. testnevelés Floorball bajnokság városi Tóth Boglárka 6 n 1 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2016.11.09
10. testnevelés Floorball bajnokság városi Gorell Flóra 6 n 1 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2016.11.09
11. testnevelés Birkózás Diákolimpia országos Hajba Szabolcs 5 m 1 Pócza Tímea 2016.11.09
12. testnevelés floorball diákolimpia megyei Asztalos Attila Iván 6 m 1 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2016.11.17
13. testnevelés floorball diákolimpia megyei Dallos Barnabás 6 m 1 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2016.11.17
14. testnevelés floorball diákolimpia megyei Kardos Máté 6 m 1 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2016.11.17
15. testnevelés floorball diákolimpia megyei Lénárt Ábel 6 m 1 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2016.11.17
16. testnevelés floorball diákolimpia megyei Móritz Gergely 6 m 1 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2016.11.17
17. testnevelés floorball diákolimpia megyei Nagy Dániel 6 m 1 Bognár Zoltán Pócza Tímea 2016.11.17
18. történelem Szent Márton nyomában területi Kiss Benedek 6 m 6 Nagylaki András Nagylaki András 2016.11.17
19. történelem Szent Márton nyomában területi Kiss Tamás 6 m 6 Nagylaki András Nagylaki András 2016.11.17
20. történelem Szent Márton nyomában területi Kovács Norbert 6 m 6 Nagylaki András Nagylaki András 2016.11.17
21. történelem Szent Márton nyomában területi Molnár Nóra 6 n 8 Nagylaki András Nagylaki András 2016.11.17
22. történelem Szent Márton nyomában területi Nagylaki Dorottya 6 n 8 Nagylaki András Nagylaki András 2016.11.17
23. történelem Szent Márton nyomában területi Tóth Boglárka 6 n 8 Nagylaki András Nagylaki András 2016.11.17
24. német richtig schreiben városi Sarkadi Borbála 7 a 2 Horváth Mónika Horváth Mónika 2016.11.24
25. német richtig schreiben városi Nádor Liza 7 n 3 Molnárné M. Gabriella Horváth Mónika 2016.11.24
26. informatika Tihanyi Béla Informatikai Emlékverseny – Csepreg Gyenese András 7 n Virágné Geiszler Éva Virágné Geiszler Éva 2016.11.30
27. informatika Tihanyi Béla Informatikai Emlékverseny – Csepreg Magda Donát 7 a Virágné Geiszler Éva Virágné Geiszler Éva 2016.11.30

Október

S.sz. Tantárgy Verseny megnevezése Szint (városi, megyei, …) Résztvevő tanuló neve Évfolyam Osztályjel Helyezés Felkészítő tanár neve Rögzítő neve Rögzítés időpontja
1. Sakk Zimmermann városi András Ferenc I. korcsoport 2.b. 2.hely Ruck Tamás Kovácsné Sümegh Stefánia 2016.10.03
2. Sakk IV. Magyar Sakkvilág Kupa (Kistelepülések sakk csapatversenye, ahol a család képviselte a falunkat) országos/nemzetközi Rátkai Bálint 9 n 8 Rátkai Imréné 2016.10.05
3. testnevelés Csótó csúcsfutás városi Nagy Hanna 5 m 2 M. M-né F. Anita Pócza Tímea 2016.10.20
3. testnevelés Csótó csúcsfutás városi Mészáros Alexandra 5 n 2 M. M-né F. Anita Pócza Tímea 2016.10.20
3. testnevelés Csótó csúcsfutás városi Bínó Luca 5 n 2 M. M-né F. Anita Pócza Tímea 2016.10.20
3. testnevelés Csótó csúcsfutás városi Rátkai Veronika 5 m 2 M. M-né F. Anita Pócza Tímea 2016.10.20
3. testnevelés Csótó csúcsfutás városi Feitl Ádám 5 n 6 M. M-né F. Anita Pócza Tímea 2016.10.20
8. testnevelés Csótó csúcsfutás városi Szalai Donát 8 a 2 Pócza Tímea Pócza Tímea 2016.10.20
8. testnevelés Csótó csúcsfutás városi Pados Gergő 8 a 2 Pócza Tímea Pócza Tímea 2016.10.20
8. testnevelés Csótó csúcsfutás városi Márovics Dávid 7 a 2 Pócza Tímea Pócza Tímea 2016.10.20
8. testnevelés Csótó csúcsfutás városi Bódy Tamás 7 a 2 Pócza Tímea Pócza Tímea 2016.10.20

Szeptember

S.sz. Tantárgy Verseny megnevezése Szint (városi, megyei, …) Résztvevő tanuló neve Évfolyam Osztályjel Helyezés Felkészítő tanár neve Rögzítő neve Rögzítés időpontja
Szent Márton sportverseny városi 1 Pócza Tímea 2016.09.15
1. testnevelés őszi felk. atl. vers., 100 m városi Devecseri Nóra 8 n 1 Pócza Tímea 2016.09.27
2. testnevelés őszi felk. atl. vers., 4×100 m váltó városi Devecseri Nóra 8 n 2 Pócza Tímea 2016.09.27
3. testnevelés őszi felk. atl. vers., 4×100 m váltó városi Rajtmár Éva 8 n 2 Pócza Tímea 2016.09.27
4. testnevelés őszi felk. atl. vers., 4×100 m váltó városi Dallos Boglárka 8 n 2 Pócza Tímea 2016.09.27
5. testnevelés őszi felk. atl. vers., 4×100 m váltó városi Pásztory Sára 8 a 2 Pócza Tímea 2016.09.27
6. testnevelés őszi felk. atl. vers., 4×100 m váltó városi Terentii Vladislav 8 n 2 Pócza Tímea 2016.09.27
7. testnevelés őszi felk. atl. vers., 4×100 m váltó városi Szalay Donát 8 a 2 Pócza Tímea 2016.09.27
8. testnevelés őszi felk. atl. vers., 4×100 m váltó városi Pados Gergő 8 a 2 Pócza Tímea 2016.09.27
9. testnevelés őszi felk. atl. vers., 4×100 m váltó városi Szenteleki Bence 8 n 2 Pócza Tímea 2016.09.27
10. sakk X. Kőszegi Ostrom Kupa, Gyermek kategória megyei Vilics Hanna Petra 3 a 1 Ruck Tamás Lendli Erzsébet 2016.09.29
11. sakk XLIX. Szimultán Kupa Rapid Sakkverseny C-lány (Győr) regionális Vilics Hanna Petra 3 a 1 Ruck Tamás Lendli Erzsébet 2016.09.29
12. sakk XXVIII. Batthyány-Kanizsa Kupa és VII. Bagonyai Attila Emlékverseny FIDE B-10 Leány regionális Vilics Hanna Petra 3 a 4 Ruck Tamás Lendli Erzsébet 2016.09.29

 


^