Munkatársaink, dolgozóink

Általános iskolai, gimnáziumi dolgozóink

Üzenetküldésre a digitális napló – üzenetküldés (boríték ikon) menüjén keresztül van lehetőség a szülőknek.

Pedagógusaink Végzettség, szak(ok) Betöltött tisztség(ek) Fogadó óra E-mail elérhetőség
Baumgartner Imréné tanító osztályfőnök Kedd 4. óra baumgartnernemedina@gmail.com
Bognár Zoltán tanár irsaizoliver@freemail.hu
Bokányi Attila András tanító osztályfőnök Hétfő 5. óra
Cziklinné Kertész Hajnalka tanító, hittanár osztályfőnök Szerda 5. óra
Csárdi-Takács Annamária tanító, fejlesztó pedagógus osztálytanító Kedd 5. óra annamaria_takacs@freemail.hu
Domján Péterné magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár, orosz szakos általános iskolai tanár osztályfőnök Hétfő 4. óra vargaeniko63@gmail.com
Englert Zsolt mérnöktanár, matematika szakos tanár, okleveles pedagógiatanár igazgató egyéni egyeztetés alapján
Ernyey Tiborné kémia, ének-zene, hittan szakos középiskolai tanár osztályfőnök Szerda 2. óra
Falusiné Ambrus Márta tanító osztályfőnök Hétfő 2. óra
Földesi-Sági Bernadett Dalma angol, történelem szakos középiskolai tanár Csütörtök 6. óra
Greszler Zsolt testnevelő szakos középiskolai tanár szaktanár Péntek 2. óra zsologreszler2@gmail.com
Gyenesné Gojsza Mónika matematika-fizika szakos középiskolai tanár osztályfőnök Szerda 3. óra
H. Pezenhófer Brigitta magyar, német, hittan szakos középiskolai tanár médiafelelős Szerda 3. óra
Hajbáné Mátyás Katalin tanító osztálytanító Kedd 2. óra
Horváth Barbara tanító osztálytanító Csütörtök 2. óra
Horváth Mónika német szakos középiksolai tanár, orosz szakos álalános iskolai tanár osztályfőnök Kedd 2. óra zsoju5@freemail.hu
Iszak Ferencné matematika-fizika-technika szakos általános iskolai tanár munkaközösség vezető iszak.ferencne@freemail.hu
Iványiné Nagy Kinga Gyöngyvér Informatikus könyvtáros, orosz nyelv és irodalom szakos tanár könyvtáros tanár konyvtar.brenner@martinus.hu 
Karagityné Geiger Szilvia Mária biológia szakos középiskolai tanár, testevelés, egészségtan szakos általános iskolai tanár, mentálhigiénés szakvizsga gyermek-és ifjúságvédelmi velelős, mentálhigiénés Kedd 4. óra sziszisu@gmail.com
Kerényiné Horák Krisztina tanító osztályfőnök, munkaközösség vezető Csütörtök 5. óra khkriszta70@gmail.com
Király Klaudia magyar szakos középiskolai tanár; technika, francia szakos nyelvtanár robotika szakkör vezető
Kovács Ágota gyógypedagógus gyógypedagógus egyéni egyeztetés alapján
Kovács Ferenc tanító, történelem tanár osztályfőnök Hétfő 6. óra
Kovácsné Elek Hajnalka Erzsébet földrajz-rajz-mozgókép és média szakos általános iskolai tanár osztályfőnök Kedd 4. óra
Kovácsé Simon Krisztina angol szakos középiskolai tanár Kedd 3. óra
Kovácsné Sümegh Stefánia Klára tanító osztályfőnök, munkaközösség vezető Hétfő 5. óra
Krajczár Zsófia tanító osztálytanító
Lendli Erzsébet tanító osztályfőnök egyéni egyeztetés alapján
Lőrincz Anikó tanító osztályfőnök Kedd 5. óra lora66@freemail.hu
Marton Katalin hittanár-nevelőtanár-képzőművész szakos középiskolai tanár rajztanár, rajz és kerámia szakkör vezetője
Dr. Melegáné Somogyi Tímea biológia-földrajz szakos gimnáziumi tanár, érettségi elnök, szakvizsgázott pedagógus gyakorlatvezető mentortanár területen tanár, gyakorlatvezető mentortanár Péntek 3. óra – egyéni egyeztetéssel
Mesztegnyei Tünde Ágnes olasz szakos középiskolai tanár, tanító osztálytanító Hétfő 6. óra
Molnáré Magyar Gabriella német, neveléstudomány szakos középiskolai tanár, könyvtáros, érettségi vizsgaelnök szaktanár, elsősegély szakkör vezetője Kedd 3. óra
Morosits Eszter magyar-történelem szakos középiskolai tanár osztályfőnök Hétfő 4. óra
Mucza Béla rendszergazda, informatika-kémia szakos általános iskolai tanár rendszergazda egyéni egyeztetés alapján admin@martinus.hu
Nagy Eszter Zsófia tanító osztálytanító
Nagylaki András történelem szakos középiskolai tanár, földrajz szakos általános iskolai tanár igazgatóhelyettes kelta.andras@gmail.com
Nagyné Fekete Zita Mária tanító osztálytanító Csütörtök 3. óra fezi76@freemail.hu
Németh Roland német, hittan szakos középiskolai tanár igazgatóhelyettes, osztályfőnök nemeth16roland@gmail.com
Némethné Tölgyes Ágota tanító osztályfőnök
Nyull Ágnes tanító osztályfőnök Csütörtök 3. óra
Örkényi Emőke angol szaktanító – tanító Péntek 2. óra
Pócza Tímea testnevelés szakos középiskolai tanár, matematika szakos általános iskolai tanár osztályfőnök optymea@freemail.hu
Dr. Paganoné Joó Krisztina Gréta tanító, szociológus-társadalom ismeret szakos tanár osztálytanító egyéni egyeztetés alapján
Rátkai Imréné Ének-zene- egyházzene – hittan szakos általános iskolai tanár osztályfőnök, kórusvezető Kedd 4. óra
Siposné Varga Krisztina tanító, hittanár osztálytanító Szerda 5. óra
Skrapics Zoltán Miklós hittan szakos tanár Péntek 6. óra skrapicszoltan@gmail.com
Stalzerné Kulcsár Lilla Teréz tanító osztályfőnök Hétfő 5. óra
Szakály Csilla Anna német-olasz nyelvtanár, játék- és szabadidőszervező osztályfőnök Kedd 5. óra
Tangl Lászlóné magyar-könyvtár szakos középiskolai tanár, fejlesztő pedagógus szakvizsga osztályfőnök, társadalomtudomány munkaközösség vezető Hétfő 3. óra
Vassné Szilvágyi Mónika angol-német szakos tanár idegen nyelvi munkaközösség vezető
Vida Mária Matematika-fizika szakos általános iskolai tanár osztályfőnök, természettudományi munkaközösség vezető Hétfő 4. óra
Virágné Geiszler Éva Hittanár-nevelőtanár szakos középiskolai tanár, matematika-számítástechnika szakos általános iskolai tanár; mérés-értékelés szakvizsga médiafelelős egyéni egyeztetés alapján tanar@brennerjanos.hu
Víziné Kárpáti Györgyi Rita matematika-angol szakos középiskolai tanár szerda 2. óra vkgyorgyi@gmail.hu

 

Nevelő és oktató munkát segítők

Englertné Kozma Judit tanító iskolatitkár
Keszte-Orvos Krisztina rajz-kémia szakos tanár pedagógiai asszisztens
Simon-Geiszler Sarolta fizika-kémia szakos tanár laborasszisztens

 

Paptestvérek és nővérek

Pete Polgár Máté atya
Schauermann János atya
Csány Péter atya
Héjja Beatrix Lujza nővér
Sándor Katalin Filoména nővér
Farkas Éva Imelda nővér

 

Óraadók

Barát Józsefné
Gorellné Szanyi Mónika
Habda Zsoltné
Kovács Ágnes
Kránitz Nóra Mária
Mezősiné Keszei Zsuzsanna
Molnár László
Ruck Tamás
Szabó Árpádné
Zentai Zoltán
Kiricsi László

 

Óvodai dolgozóink:

Pintérné László Ildikó – óvodapedagógus, Tagintézmény óvoda vezető

Rábáné Mészáros Rita – óvodapedagógus

Nagy – Dala Erika – óvodapedagógus

Schepanski Stöger Bernadett – óvodapedagógus

Tancsicsné Balogh Krisztina – óvodapedagógus

Varga Anna – óvodapedagógus

Ernyey Gyula Istvánné – óvodapedagógus

Tóth – Szarka Viktória – óvodapedagógus

Andorka Miklós Gézáné – óvodapedagógus

Nagyné Vecsei Alexandra Orsolya– óvodapedagógus

Pungor Julianna – óvodapedagógus

Horváth Katalin Tímea – óvodapedagógus

 

Vizserálek Károlyné – dajka

Pálfi Erika – dajka

Piriné Németh Eszter – dajka

Skrapits Miklósné – dajka

Németh Lászlóné – dajka

Kalamár Zoltánné – dajka

 

Marton Katalin – hitoktató

Horváth – Takács Alexandra Klára – pedagógiai asszisztens

Kalamár Zoltán – karbantartó


^