Első, második helyek a Vármegyei Szépíró Versenyen

Iskolánk diákjai idén már harmadik alkalommal vettek részt Kőszegen a Dr. Nagy László EGYMI által szervezett Vármegyei Szépíró Versenyen.

Különleges év volt a szervezők számára is, hiszen 13 iskolából, több, mint 100 gyermek vett részt az öt korcsoportnak kiírt megmérettetésen. Iskolánkat 12 gyermek képviselte 2. osztálytól 7. osztályig, akik a házi versenyünkön dobogós helyen végeztek.

A versenyzőknek verset, illetve szöveget kellett másolni pontosan, helyesen és legfőképpen szépen. A verseny végeztével a zsűri visszavonult, addig a gyerekek különböző játékokat, robotokat próbálhattak ki, valamint kézműveskedhettek is. Elérkezett a várva várt eredményhirdetés. Minden versenyző emléklappal, csokival és egy kis kézzel készített ajándékkal térhetett haza.

A Vármegyei Szépíró Verseny helyezettjei:

  1. korcsoport (1-2. osztály): I. helyezett: Kiss Benedek 2. b
  2. korcsoport (3-4. osztály): I. helyezett: Toldi Luca 4. a II. helyezett: Horváth Szonja Léna 3. a
  3. korcsoport (5-6. osztály): II. helyezett: Simon Evelin Nóra 5. b

Gratulálunk minden versenyzőknek, különösen a szép eredményeket elért diákjainknak, valamint felkészítő tanáraiknak. Köszönjük a szervezőknek a színvonalas versenyt.

Dévai – Szele ZsuzsannaComments are Closed

^