Lelkinap alsóban

December 15-én került sor iskolánkban a diákok adventi lelki napjára. A programok sorát közös szentmisével kezdtük a Székesegyházban Bodorkós Áron és Brenner József atyák celebrálásával. Az iskolában folytatódott a napunk, ahol az első, második évfolyamosok Stift Zoltán atya rajzos, énekes előadását hallgatták meg. Mindeközben a harmadik, negyedik évfolyamosoknak Brenner József atya mesélt testvéréről Brenner János vértanú papról, és családjukról. A gyerekek mindkét előadást érdeklődve hallgatták. A nap zárásaként Anna nővér képsorozat segítségével mutatta be iskolánk névadójának életútját. Ezúton is köszönjük, hogy az előadók áldozatos munkájukkal segítették a gyermekeink lelki feltöltődését a karácsony várás időszakában.

Fotók és cikk: Csárdi-Takács Annamária, Dévai – Szele Zsuzsanna, Varga – Pados Zita, Virág-Horváth Barbara

Lelkinap_2023


Comments are Closed

^