Szalagavató 2023.

Harminckilenc diák kapott szalagot november 17-én iskolánkban. Két gimnáziumi osztály végez idén az intézményünkben. 2016. szeptember elsején az akkori 5.m és 5.n osztály kezdte meg tanulmányait, most pedig életük első és egyik legnagyobb megmérettetésére készülnek. A szalagavató ugyan emlékeztethet rá, hogy hamarosan itt a ballagás és az érettségi, ezzel együtt pedig egy új szakasz az ember életében, viszont ez a nap még az ünnepé volt.  

A rendezvény 17 órakor kezdődött, a hagyományoknak megfelelően a jeles eseménynek az iskola sportcsarnoka adott otthont. A két osztály ünnepélyes bevonulása után ünnepi köszöntők, beszédek hangzottak el, majd a szalagtűzés meghitt pillanatai következtek. A végzősöknek a 11. osztályosok műsorral kedveskedtek, búcsúzó diákjaink pedig egy-egy szál virág kíséretében köszönetet mondtak szüleiknek. Természetesen idén sem maradt el a szalagavatókra jellemzően a már jól megszokott tánc sem. Végzős diákjaink életük felnőtt-táncát mutatták be, utána pedig a szüleikkel táncoltak. Az osztályok a saját produkcióikat tánctanárok segítségével építették fel, amelyek igen színvonalasak és látványosak voltak. Majd a végzős évfolyam vidám műsorával folytatódott az est, amelyet a vacsora és a bál követett.

Tanárok, hozzátartozók mind-mind osztoztak a diákok örömében ezen a különleges napon.

Szalagavató 2023.
« A 4 »

 

 

 

 

 

 

 

 

 Comments are Closed

^