Te Deum 2019

A 2018-2019-es tanévért 2019. június 15-én iskolánk tornacsarnokában megtartott Te Deum-i ünnepségen adtunk hálát. A szentmisét Pete Polgár Máté atya mutatta be, aki prédikációjában ismét hasznos tanácsokat adott kicsiknek, nagyoknak és a szülőknek egyaránt: tűzzük a  becsületességet, a hithűséget a zászlónkra, valamint forduljunk mindig a jövő felé, a múlton rágódni nem érdemes – hangsúlyozta.

A Te Deum után a kitűnő eredményt elért tanulókat szólította Englert Zsolt igazgató, majd az országos versenyek helyezettjei vehették át jutalmukat.

Büszkék vagyunk tanulóinkra, gratulálunk Nekik és a felkészítő pedagógusoknak is!

Országos versenyen kiváló eredményt elért tanulóink:

Kiss Mihály 8.m osztályos tanuló az Öveges József Kárpát-medencei fizika verseny országos döntőjén elért 1. helyezéséért, a Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntőjén elért 1. helyezéséért, a Hevesy György Kémiaverseny országos döntőjén elért 2. helyezéséért, a Mozaik országos versenyen kémia tantárgyból elért 1. helyezéséért, a Kosáry Domonkos Történelem Verseny országos döntőjén elért 2. helyezéséért, az Alapműveleti Matematika Verseny országos döntőjén elért 4. helyezéséért dicséretet kap. (Tanára fizikából Vida Mária tanárnő, kémiából Ernyey Tiborné tanárnő, történelemből: Morosits Eszter tanárnő, matematikából Gyenesné Gojsza Mónika tanárnő)

Kiss Mihályt Szombathely város önkormányzata is elismerésben részesítette városi ünnepség keretében.

 

Kovács Gergely 8.n osztályos tanuló az Öveges József Kárpát-medencei fizika verseny országos döntőjén elért 1. helyezéséért, a Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntőjén elért 1. helyezéséért dicséretet kap. (Tanára: fizikából Vida Mária tanárnő)

Kovács Gergelyt Szombathely város önkormányzata is elismerésben részesítette városi ünnepség keretében.

Rettegi Ákos 3.b osztályos tanuló a Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen országosan elért 1. helyezéséért dicséretet kap. (Tanára Kerényiné Horák Krisztina tanárnő)

Rettegi Ákost Szombathely város önkormányzata is elismerésben részesíti.

 

Iszak Lilla 5.n osztályos tanuló a Bendegúz Tudásbajnokság  országos döntőjén, irodalom tantárgyból elért 1. helyezéséért az Arany János Magyarverseny országos döntőjén elért 2, helyezéséért dicséretet kap. (Tanára Domján Péterné tanárnő)

Iszak Lillát Szombathely város önkormányzata is elismerésben részesíti.

 

Berki András 5.n osztályos tanulót a Bendegúz Tudásbajnokság  országos döntőjén, matematika tantárgyból elért 1. helyezéséért dicséretben részesítjük. (Tanára Sütheő Cecília tanárnő)

Berki Andrást Szombathely város önkormányzata is elismerésben részesíti.

Nagylaki Dorottya 8.n osztályos tanulót a Bendegúz Tudásbajnokság  országos döntőjén, irodalom tantárgyból elért 3. helyezéséért dicséretben részesítjük. (Tanára Morosits Eszter tanárnő)

Nagylaki Dorottyát Szombathely város önkormányzata is elismerésben részesíti.

Nádor Liza 9.n osztályos tanulót a Lotz János országos szövegértési és helyesírási verseny országos döntőjén elért 2. helyezéséért dicséretben részesítjük. (Tanára Tangl Lászlóné tanárnő)

Nádor Lizát Szombathely város önkormányzata is elismerésben részesíti.

Máriás Máté 10.n osztályos tanulót a Mozaik országos versenyen kémia tantárgyból elért 3. helyezéséért dicséretben részesítjük. (Tanára Ernyey Tiborné tanárnő)

Máriás Mátét Szombathely város önkormányzata is elismerésben részesíti.

Ernyey Júlia 8.n osztályos tanulót a Curie Kémia Emlékversenyen elért 6. helyezéséért dicséretben részesítjük.  (Tanára Ernyey Tiborné tanárnő)

Molnár Nóra 8.n osztályos tanulót a Bendegúz Tudásbajnokság  országos döntőjén, irodalom tantárgyból elért 8. helyezéséért dicséretben részesítjük. Nóra szépen szerepelt  NYELVÉSZ verseny országos döntőjén is. (Tanára Morosits Eszter tanárnő)

Kiss Tamás 8.m osztályos tanulót a Kosáry Domonkos Történelem Verseny országos döntőjén elért 7. helyezéséért dicséretben részesítjük. (Tanára Morosits Eszter tanárnő,)

Rátkai Bálint 11.n osztályos tanulót a Katolikus Középiskolások Matematika  Versenyének országos döntőjén elért 7. helyezéséért dicséretben részesítjük.  (Tanára Gyenesné Gojsza Mónika tanárnő)

Nagy Luca Edina 8.n osztályos tanulót a Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny országos döntőjén elért 10. helyezéséért dicséretben részesítjük. (Tanára Iványiné Nagy Kinga tanárnő)

Hortobágyi Tamara 8.a osztályos tanulót az Országos Sakk Egyéni Diákolimpián elért 1. helyezéséért dicséretben részesítjük. Tamara tagja volt az Országos Sakk  Csapat Diákolimpián 1. helyezést szerzett felsős leány csapatnak (Edzője: Ruck Tamás)

Szabó Gergő 4.a osztályos tanulót az Országos Sakk Egyéni Diákolimpián elért 8. helyezéséért dicséretben részesítjük.  Gergő tagja volt az Országos Sakk  Csapat Diákolimpián 4. helyezést szerzett alsós fiú csapatnak (Edzője: Ruck Tamás)

Farkas Boglárka 7.m osztályos, Vilics Hanna 5.a osztályos tanulókat az Országos Sakk Csapat Diákolimpián felsős lányok kategóriában elért
1. helyezésükért dicséretben részesítjük. E csapat tagja volt még Hortobágyi Tamara (Edzőjük: Ruck Tamás)

András Ferenc 4.b, Németh Péter 3.b, Ludván Flórián 3.a, Nagy  Péter Ármin 3.b osztályos tanulókat az Országos Sakk Csapat Diákolimpián elért 4. helyezésükért dicséretben részesítjük.  E csapat tagja volt még Szabó Gergő. (Edzőjük: Ruck Tamás)

Hajba Szabolcs 7.m osztályos tanulót a Szabadfogású birkózás diákolimpia országos döntőjén 3. helyezéséért dicséretben részesítjük.

Dallos Boglárka 10.n, Sipos Alíz 10.n, Palatin Dániel 8.n, Ádám Ágoston 8.m osztályos tanulókat az országos Bionika csapatversenyen elért 7. helyezésükért dicséretben részesítjük. (Tanáruk: Dr. Melegáné Somogyi Tímea tanárnő)

Ádám Ágoston a Robotprogramozó Országos Csapatversenyben is eredményesen szerepelt (Tanára: Király Klaudia tanárnő)

Te Deum 2019
« A 9 »

 

Comments are Closed

^