Városi mezei futóverseny – eredmények

2019. március 12-én rendezték meg a szombathelyi általános iskolák számára a mezei futó diákolimpiát. A verseny színhelye a Sugár úti sportpálya füves területe volt. Iskolánk 5 csapattal képviseltette magát.

Az I. korcsoportos fiúk versenyében 11 csapat 66 versenyzője állt rajthoz. Iskolánk csapata 5. helyezést ért el.

Indulók: Hajba Botond, Sántha Zalán (2.a), Szakács Benedek, Schepanski Noah (2.b)

A II. korcsoportos fiúk 106-an voltak, 17 csapattal, míg a lányok 61-en 9 csapattal, nekik két kört, vagyis 1,2 km-t kellett teljesíteniük.

A korcsoport versenyzői: Vaspöri Dominik (3.a), Babos Csongor, Holczbauer Hanna, Igriczi Vivien, Kocsis-Nagy Milán, Szabó-Nedeczky Mátyás (4.a), Kiss Anna, Vass Gréta (4.b), Horváth Izidor, Rumankó Levente, Szetei Noel, Szőllősi Bernát (4.c), Börzsönyi Máté, Kiss Barnabás (5.n)

A III. korcsoportos gyerekeknél a fiúk 67-en indultak, 11 csapattal; a lányok 82-en 12 csapattal. A brenneres lányok ebben a korosztályban a szép 4. helyezést érték el. A fiúknak három, a lányoknak két kört kellett teljesíteniük.

Indulók: Mittl Hanna, Péter Boglárka, Takó Dóra (5.n), Gerencsér Máté, Spanyó Bálint (6.a), Csontos Boglárka, Fekete Ádám, Kolman Klaudia, Pintér Rafael, Takó Dávid (6.n)

Egyéni versenyben kiemelkedő teljesítményt ért el Pintér Rafael, aki 4. és Kolman Klaudia, aki 5. helyezést ért el a népes mezőnyben.

Következő héten került sor a megyei mezei futóversenyre, ahol Kolman Klaudia ismét szépen szerepelt, 62 indulóból a 3. helyen beérkezve bejutott a Gödöllőn megrendezendő országos döntőbe.

Gratulálunk minden versenyzőnek!

Városi mezei futóverseny 2019
« A 2 »

Comments are Closed

^