Integrációs különdíjat nyert a 9.n osztály a Micimackó futóversenyen!

Iskolánk 9.n-es tanulói szeptember 15-én, szombaton részt vettek a Zonta Alapítvány a Mozgássérült Gyermekekért és Micimackó Óvoda által megszervezett Micimackó Futóversenyen. Ezt a játékos vetélkedőt immár ötödszörre rendezte meg az óvoda. Az osztály közösségi szolgálatot teljesített a részvétellel: sorfalat álltak a futópálya mentén. A futóversenyen iskolánkból 11 tanuló vett részt: Molnàr Rozàlia,Kiràly Amanda,Szabò-Nedeczky Anna,Szabò-Nedeczky Màtyàs,Szomor Emma,Csàszàr Bertalan,Bende Johanna Mìra,Farkas László, Kelemen Jàzmin,Takàcs Zente,Rimànyi Rùna.

A távot az egészséges gyermekek együtt teljesítették beteg társaikkal. A hangulat leírhatatlan volt. Buzdítástól volt hangos a Csónakázótó szigete. A versenyen több díjat és emléklapot is szereztünk: Oklevelet kaptak Farkas László és osztálytársai (9.n), akik családi kategóriában indultak, és együtt futották le a távot. Valamint integrációs különdíjat is kapott az osztály, a nyeremény a Görög Pizzéria utalványa. Iskolánk serleget is nyert, mivel intézményünkből volt a legtöbb induló, amit természetesen a versenyző diákjainknak köszönhetünk. Gratulálunk Nekik!

Beszámoló: Pas Virág, Vámosi Virág 9.n

Micimackó futóverseny 2019-ben is!


Comments are Closed

^