Gólya-végzős kézilabda mérkőzés a kollégiumban

A végzősök képviselője így látta:

„Egy szép kellemes szerdai délután úgy döntöttek a végzős kollégista lányok, hogy kihívják az elsős hölgyeket egy kézilabda meccsre.

A pályán forrott a hangulat, a “kilátó” megtelt szurkoló fiúkkal és lányokkal. A végzős lányokból álló csapatot még senkinek nem sikerült legyőznie, és ez az idén sem volt másképp. A meccs végeredménye 26:11 lett a “nagylányoknak”.

A kis újoncok kicsit csüggedve, de jókedvűen hagyták el a pályát. Büszkék vagyunk mindkét csapatra.

Végzős csapat tagjai: Bódi Regina, Ferenczi Réka, Doszpoth Hanna, Kovács Luca, Barcza Dóra és Piskor Klaudia.

Elsős csapat tagjai: Kajtár Szilvia, Kertész Réka, Horváth Anna, Kovács Alíz, Lugosi Liliána, Bódi Luca.”

Farkas Réka-12. évfolyamos kollégista

A gólyák szemszögéből látva a mérkőzést:

1. szeptember 13-án mérték össze tudásukat a gólyák és a végzős lányok a kézilabda- mérkőzésen a kollégiumban. Nagyon nagy élmény volt a végzősök ellen játszani, még akkor is, hogy úgy éreztük edzettebbek nálunk. Az első félidőben még látszott, hogy nem vagyunk összeszokott csapat, de a második félidőben már nekünk is voltak szép helyzeteink. Annak ellenére, hogy a –főleg felsőbb évesekből álló- szurkolói tábor nem nekünk szurkolt, nem veszítettük el a kedvünket, hősiesen helytálltunk. Végül az eredmény 26:11 lett a végzősök javára. Fontolgatjuk a visszavágót!