Sikereink a Gyermek Művészeti Fesztiválon

Idén 9. alkalommal rendezte meg 2017. március 22-23. között az AGORA Szombathelyi Kulturális Központ a Gyermek Művészeti Fesztivált. 

Március 22-én az alsó tagozatosok, míg március 23-án a felső tagozatosok és a középiskolások produkciói mutatkoztak be. Tehetségekben idén sem volt hiány! A meghirdetett kategóriák között volt vers- és prózamondás, népdaléneklés, néptánc, mai dal éneklés, modern és kortárs tánc is. Diákjaink remek szereplésükkel kiemelkedtek a mezőnyből. Az alsósok közül Havasi-Kerényi Csillag Emma 2. a osztályos tanuló mondott mesét, felsős diákjaink pedig több kategóriát is kipróbáltak. Tóth Boglárka és Schubert Dóra 6.n osztályos diákok az Ocho Macho együttes Jó nekem című dalát énekelték el. A felső tagozatosoknál egyéb kategóriában Móritz Gergely 6. m osztályos tanuló kiváló néptánc produkciójával a 2. helyet, Pagano Loretta 7. a osztályos tanuló mai dal kategóriában az 1. helyet szerezte meg. A középiskolás indulók közül mai dal kategóriában Fogl Noémi 9. n és Szita Máté (Premontrei Gimnázium 9.) osztályos diákok duettje a második helyet hozta.

Gratulálunk minden résztvevő diákunknak! További sok sikert kívánunk!

Morosits Eszter (cikk és fotó)

Brenner János Általános Iskola, Gimnázium

Fotó: www.vaskarika.hu

gyermek művészeti fesztivál 2017
« 1 A 2 »


Comments are Closed

^