Szép sikerek az Alapműveleti Matematika Verseny döntőjében

Iskolánk tanulói kiemelkedő eredményeket értek el az Alapműveleti Matematika Verseny döntőjében. Az országos megmérettetésen évről évre több száz iskola és több ezer tanuló méri össze tudását, így már a döntőbe jutás is komoly teljesítménynek számít.

Csermelyi András 3.b osztályos tanuló nagyszerű teljesítménnyel az 5. helyen végzett, míg Ónodi Benedek 6.m osztályos diák a rangos 9. helyezést szerezte meg.
Az elért eredményekhez szívből gratulálunk, és további sok sikert kívánunk nekik a jövőbeni megmérettetéseken is!

A diákok felkészítő pedagógusai: Fekete Zita és Gyenesné Gojsza Mónika.
Büszkék vagyunk tanulóinkra, akik méltón képviselték iskolánkat a döntőben.

 

 



Comments are Closed

^