Idegen nyelvű szentmise -2023

Szeptember 26-án, a Nyelvek Európai Napja alkalmából hetedik alkalommal vehettek részt idegen nyelvi szentmiséken a diákok, ezúttal az 5.m, valamint a 9-11. osztályok. Iskolánk kápolnájában ezúttal is Pete Polgár Máté atya celebrálta az angol nyelvű istentiszteletet, melynek fényét idén teljes egészében csodás élő zenei kíséret emelte hangszeren játszó diákjaink és kísérő pedagógusaik jóvoltából.  Schauermann János atya is szívesen vállalta felkérésünket a német nyelvű mise celebrálására, a Szalézi templom kápolnájában. Hálásan köszönjük az atyáknak, hogy megint számíthattunk rájuk!

Köszönjük a zenei szolgálatot az angol szentmisén Németh Nóra és Tóth Mónika tanárnőknek, Filoména nővérnek és a zenekar tagjainak: Hajba Noéminek, Kiss Laurának, Kiss Gergőnek, Mohácsi Benedeknek, a német nyelvű szentmise kántori szolgálatát Németh Roland tanár úrnak, valamint a ministránsoknak, olvasóknak, könyörgőknek és minden lelkes éneklőnek!

Vassné Szilvágyi Mónika, az idegen nyelvi munkaközösség vezetője

2023-Idegennyelvi mise


Comments are Closed

^