Három nyolcadikos osztályunk búcsúzott iskolánktól

2023. június 16-án búcsúztak el iskolánktól  nyolcadik osztályos diákjaink. A hetedikesek és a segítő szülők feldíszítették a búcsúzók termeit. Kovácsné Elek Hajnalka tanárnő, Kovács Ferenc tanár úr és Skrapics Zoltán tanár úr megtartották az utolsó osztályfőnöki órát, majd megkezdődött a ballagási ünnepség. Az aulában szép énekekkel búcsúztak a nyolcadik osztályosok, majd átvonultak a Szalézi templomba, ahol Köbli Tamás atya szentmisét mutatott be. Tamás atya Jézus Szíve szent ünnepén kiemelte: soha ne felejtsék el a diákok, hogy Jézus mindig vár bennünket, akkor is, ha fájdalmunkat és akkor is, ha örömünket akarjuk megosztani vele.

A ballagási képek eredeti méretben innen letölthetők:

https://drive.google.com/drive/folders/1bn74h9HwJ_mwGDCSQMJ1hMqhRee1lgMa?usp=sharingComments are Closed

^