Sikerek a Kazinczy-versenyen

A Kazinczyról elnevezett Szép magyar beszéd verseny területi megmérettetésén sikeresen vettek részt diákjaink. 

2020. február 20-án tartották meg Szombathelyen a szépkiejtési verseny első fordulóját, amelyen két korcsoportban indulhattak a tanulók. A feladat mindkét korcsoport számára azonos volt: egy szabadon választott prózai szöveget, majd egy számukra ismeretlen – ugyancsak magyar szerző által írt – szöveget kellett interpretálni.

Az 5-6. osztályosok között Vass Gréta (5.b) I. helyezést ért el, míg Iszak Lilla (6.n) emléklappal térhetett haza. A 7-8. osztályt Vincze Lívia (7.n) képviselte, akit ugyancsak emléklappal jutalmaztak.

Gratulálunk diákjainknak a sikeres szereplésért! Köszönjük a felkészítő pedagógusok (Domján Péterné, H.Pezenhófer Brigitta és Véghné Tomkó Beáta) munkáját!

 Comments are Closed

^