Óvodás rajzpályázat – eredményhirdetés

Budán csak egyszer tartottak kutyavásárt, iskolánkban viszont már sokadjára rendezték meg az óvodások részére hirdetett rajzpályázatot. A felhívásra 12 óvodából 128 színesebbnél, színesebb alkotás érkezett, arról a híres budai kutyavásárról.

Englert Zsolt, igazgató úr ünnepélyes köszöntője után, iskolánk tanulói kedveskedtek a résztvevőknek műsorral. Henc Zsóka egy tréfás történetet mesélt el, Vass Gréta és Bozsodi Dávid hegedűjátékéval kápráztatta el a közönséget.

Marton Katalin tanárnő értékelte a beérkezett pályaműveket, biztatta a gyermekeket a további rajzolásra.

A délután talán egyik legizgalmasabb pillanatát, az eredményhirdetést már mindenki nagyon várta. Az első három helyezetten kívül, minden óvodából egy-egy gyermek különdíjban is részesült.

 

  1. helyezett: Rumankó Gergő – Gazdag Erzsi Óvoda
  2. helyezett: Horváth Dorka Anna – Pipitér Óvoda
  3. helyezett: Vass Borbála – Játéksziget Óvoda

 

Gratulálunk minden résztvevőnek, és felkészítőiknek!

Szöveg és fotó: Horváthné Feiner Orsolya

Rajzpályázat 2019 január


Comments are Closed

^